Windows 11 Valorant VAN9003 hatası

Riquel

Decapat
Yer
İstanbul-Kadıköy
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3 gün önce Windows Update ile Windows 11'e geçiş sağladım fakat Valorant oyununa girdiğimde VAN9003 aldı hatayı alıyorum YouTube'dan araştırdığımda BIOS ayarlarında UEFI Windows'a almamı söyleyenler var. UEFI Windows'a aldım ancak diğer bir yöntem olan Secure Boot Mode kısmı bende yok. Yardımcı olabiliri misiniz?
Ekran kartım: ASUS.

1713429272795.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Secure Boot'a tıkladığımda UEFI Windows seçeneği çıkıyor UEFI yaptım zaten.

CSM'yi disabled yaptım değişmedi hocam.

BIOS böyle hocam.

“Os type” veya “secure boot control” seçeneği var mı? Eğer varsa orayı “windows UEFI mode” olarak ayarlayın.
Eğer bir “key management” veya “authentication” menüsü varsa, bu bölümdeki anahtarların “default” veya “factory” ayarında olması gerekiyor. Yani buraya kadar yaptıktan sonra kaydedip yeniden başlatın bilgisayarınızı. Haber bekliyorum.

“Os type” veya “secure boot control” seçeneği var mı? Eğer varsa orayı “windows UEFI mode” olarak ayarlayın.
Eğer bir “key management” veya “authentication” menüsü varsa, bu bölümdeki anahtarların “default” veya “factory” ayarında olması gerekiyor. Yani buraya kadar yaptıktan sonra kaydedip yeniden başlatın bilgisayarınızı. Haber bekliyorum.

Key managenment kısmında değişiklik yaptım deniyorum.
Zaten OS Type'ı önceden UEFI yapmıştım

Key managenment kısmında değişiklik yaptım deniyorum.
Zaten OS Type'ı önceden UEFI yapmıştım.

Tamamdır 👍🏼 buna rağmen VAN9003 hatası almaya devam ediyorsan, oyunun en güncel sürümünün yüklü olduğundan ve Windows 11'in en son güncellemesi olup olmadığı kalıyor son çare.

Galiba düzeldi hocam çok teşekkürler.

Ben teşekkür ederim. Yine bir durum olursa yazabilirsiniz. Çözüldü seçeneğine basarsanız memnun olurum. İyi günler dilerim. 😊

Geri
Yukarı