Çözüldü Windows 11 ve 8.1 Dual Bootta 8.1 Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arda Abacı35

Decapat
Daha fazla  
Windows 8.1 kurulu bilgisayarımda ikinci işletim sistemi olarak Windows 11 kurdum fakat Windows 11 sürücüleri otomatik yüklediği için yanlış ekran kartı sürücüsünü kurmuş. Ne yaparsam yapayım engel olamadım. Ben de Windows 11 açıkken bilgisayarı sıfırla yaptım ve Windows 8.1 dosyaları duruyorken services.msc'de Windows 8.1 görünmüyor ve bilgisayar açarken Windows 8.1 seçemiyorum. Şu anda güvenli modda yazıyorum. Normal moda geçince internete bağlanınca sürücü kuracağı için geçmiyorum. Bunun bir çözümü var mıdır?

Untitled.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
EasyBCD programıyla yapabilirsin. Programı indir ve yeni kayıt ekle sekmesinden üst kısımdan ilk olanı aynı bırak. 2. kısımda adını belirle. 3. kısımda Windows 8.1' i kurduğun sürücüyü seç. Sonra + butununa bas. Sonra bir üst sekmeye gel ve varsayılanı seç. Ayarları kaydete bas.
EasyBCD programıyla yapabilirsin. Programı indir ve yeni kayıt ekle sekmesinden üst kısımdan ilk olanı aynı bırak. 2. kısımda adını belirle. 3. kısımda Windows 8.1' i kurduğun sürücüyü seç. Sonra + butununa bas. Sonra bir üst sekmeye gel ve varsayılanı seç. Ayarları kaydete bas.

Çözüm
EasyBCD programıyla yapabilirsin. Programı indir ve yeni kayıt ekle sekmesinden üst kısımdan ilk olanı aynı bırak. 2. kısımda adını belirle. 3. kısımda Windows 8.1'i kurduğun sürücüyü seç. Sonra + butununa bas. Sonra bir üst sekmeye gel ve varsayılanı seç. Ayarları kaydete bas.

Güvenli modda çalışır mı? Ayrıca Free bölümünden register a tıklayıp indirdim para alır mı?

Güvenli modda çalışabilir. Para almaz.

Ekledim şu an yeniden başlatacağım bakalım olacak mı?
EasyBCD programıyla yapabilirsin. Programı indir ve yeni kayıt ekle sekmesinden üst kısımdan ilk olanı aynı bırak. 2. kısımda adını belirle. 3. kısımda Windows 8.1'i kurduğun sürücüyü seç. Sonra + butununa bas. Sonra bir üst sekmeye gel ve varsayılanı seç. Ayarları kaydete bas.

Allah razı olsun ya çok teşekkür ederim Win 8.1'den yazıyorum şu an. Peki Windows 11'i nasıl silebilirim onun için farklı bir konumu açmam gerekir yeniyimde?

Ekledim şu an yeniden başlatacağım bakalım olacak mı?

Allah razı olsun ya çok teşekkür ederim Windows 8.1'den yazıyorum şu an. Peki Windows 11'i nasıl silebilirim onun için farklı bir konu mu açmam gerekir yeniyim de?
Windows 11 tamamen silmek mi istiyorsun?

Allah senden razı olsun en son Windows 8.1 gözükmüyordu geri getirdim.

Geri
Yukarı