Windows 8.1 ve Windows 10 Dual Boot yapma

Goril

Hectopat
Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve bir nedenden dolayı Windows 10'u Dual Boot olarak kurmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? (Neden Dual Boot yerine direkt Windows 10'a geçmiyorsun vs. demeyin.)

Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve bir nedenden dolayı Windows 10'u Dual Boot olarak kurmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? (neden Dual Boot yerine direkt Windows 10'a geçmiyorsun vs. demeyin.)

Ama Dual Boot yapınca Win 8.1 lisansın Windows 10 olmayacak. Bence direk Windows 10 kur kafan rahatlasın.

Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve bir nedenden dolayı Windows 10'u Dual Boot olarak kurmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? (neden Dual Boot yerine direkt Windows 10'a geçmiyorsun vs. demeyin.)

Disk yönetimi hizmetlerden diski ikiye bölün diske tıklayıp küçült deyip ileri ileri deyip ayrılmamış alan oluşturun sonrada yeni basit birim diyerek basit birim oluşturun sonra format için hazıladığınız USB belleği takın normal format atarmış gibi devam edin AMA kurulacak noktayı yeni oluşturduğunuz birimi seçin Windows 10 için.
Disk yönetimi hizmetlerden diski ikiye bölün diske tıklayıp küçült deyip ileri ileri deyip ayrılmamış alan oluşturun sonrada yeni basit birim diyerek basit birim oluşturun sonra format için hazıladığınız USB belleği takın normal format atarmış gibi devam edin ama kurulacak noktayı yeni oluşturduğunuz birimi seçin Windows 10 için.

Sonrada hazır dualboot PC'niz.

Ama Dual Boot yapınca Win 8.1 lisansın Windows 10 olmayacak. Bence direk Windows 10 kur kafan rahatlasın.

O sıkıntı değil tarayıcıda işim var sadece.
Disk yönetimi hizmetlerden diski ikiye bölün diske tıklayıp küçült deyip ileri ileri deyip ayrılmamış alan oluşturun sonrada yeni basit birim diyerek basit birim oluşturun sonra format için hazıladığınız USB belleği takın normal format atarmış gibi devam edin ama kurulacak noktayı yeni oluşturduğunuz birimi seçin Windows 10 için.

Sonrada hazır dualboot PC'niz.

Hocam hiçbir şey anlamadım videosu yok mu bunun?

O sıkıntı değil tarayıcıda işim var sadece.

Hocam hiçbir şey anlamadım videosu yok mu bunun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tech Worm'dan videosu.

Geri
Yukarı