Çözüldü Windows 11 ve Bugları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

466728

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Gizli simgeler çubuğu 2 tane oldu tamam dedik. Şeffaf kutucuklar çıktı tamam dedik.

1655306221103.png

Şimdi de bu çıktı. Her formatımda değişik şeyler çıkıyor bu işletim sisteminde. Her seferinde şaşırtmayı başarıyorlar.

Çözüm
Ben TaskbarX kullanırken oluyordu, sildikten sonra düzeldi.
Sizde de aynı durumdan dolayı çıkıyor olabilir mi?
Not: Eğer taskbarX kullanmaya devam etmek istiyorsanız o simgeler tekrar çıktığında "Dosya Gezgini"ni yeniden başlatın ve TaskbarX'den saydamlaştırmayı tekrar açın.
Insider olarak beta kullaniyorum ona rağmen bir sorun yaşamadım. Resmi olarak yayınlandığından beri 11'deyim. Eskiden ana ekranda FPS düşük gibiydi tek bu sorunum vardı oda yok şuan.

Not: Eğer taskbarX kullanmaya devam etmek istiyorsanız o simgeler tekrar çıktığında "Dosya Gezgini"ni yeniden başlatın ve TaskbarX'den saydamlaştırmayı tekrar açın.

Çözüm
Windows'a boşuna laf atmış olduk. Sorun onda mıydı bilmiyorum ama birkaç eklentiyi silince düzeldi. Yine de sizinkini çözüm olarak işaretleyeyim. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı