OpenCore Monterey Windows 11 ve macOS Monterey Dual boot nasıl yapılır?

Maalesef kuramazsınız. Ekran kartınız desteklenmiyor ve işlemcininizin dahili GPU'su yok.
Kurabilir fakat donanım hızlandırma çalışmayacak*
macOS High Sierra üstünde NVIDIA kart çalıştıramazsınız. Bazı NVIDIA kartlar Big Sur sürümünde çalışabilir ve High Sierra sürümünde ise tüm NVIDIA kartlar çalışmaz.
macOS High Sierra üstünde NVIDIA kart çalıştırılıyor*

Peki Ventura'yı nasıl kurabilirim?
Monterey kurarken Apple logosu ekranda kalıyordu ve kurulum işlemini yapamıyordum.
Sistemde IOMMU ve SVM açık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakın.
Gerekli dosyalar burada mevcut.

Doğru hocam orayı atlamışım.

Nasıl yani hocam bende de Ventura kurulu ancak GTX 1050 kartımı çalıştıramıyorum. IGPU'yu kullanıyorum.

Donanım hızlandırmasının büyük bir eksisi olur mu? Eğer ki olmazsa nasıl kurabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakın.
Gerekli dosyalar burada mevcut.

Doğru hocam orayı atlamışım.

Nasıl yani hocam bende de Ventura kurulu ancak GTX 1050 kartımı çalıştıramıyorum. IGPU'yu kullanıyorum.
Teşekkürler hocam. Deniyorum.

Donanım hızlandırmasının büyük bir eksisi olur mu? Eğer ki olmazsa nasıl kurabilirim?

Sistem performansınız çok büyük oranda düşer arayüzde bile kasmalar yaşayabilirsiniz.

Hocam benimki laptop çalışır mı?

High Sierra'yı bile kuramaz bu kartta diye biliyorum.
1692692314486.png

Kaynak:

High Sierra'yı bile kuramaz bu kartta diye biliyorum.
Eki Görüntüle 1912348
Kaynak:

Yani Hackintosh kurabilir miyim?
macOS Ventura indirme yaptığımda sonlara doğru gelirken hata veriyor ve sitede dosyaya ulaşılamadı diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı