Windows 11 virüs ve güvenliğe girilmiyor

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda Windows 11'e geçtim, belli bir şey yüklemem için virüs ve tehdit korumasını kapatmam gerekiyor ancak ayarlardan oraya giremiyorum.

@408157 @Emre C Belki siz biliyorsunuzdur hocam.

Son düzenleme:
Yakın zamanda Windows 11'e geçtim, belli bir şey yüklemem için virüs ve tehdit korumasını kapatmam gerekiyor ancak ayarlardan oraya giremiyorum.

@408157 @Emre C belki siz biliyorsunuzdur hocam.

Defender Control ile kapatabilirsiniz Windows Defender'ı. Virüs ve tehdit koruması kısmına girince hata mı veriyor yoksa direkt kapanıyor mu?

Defender Control ile kapatabilirsiniz Windows Defender'ı. Virüs ve tehdit koruması kısmına girince hata mı veriyor yoksa direkt kapanıyor mu?
Direkt açılmıyor tıklayınca, oraya girdim bir şekilde ama kapatma ayarı yok.

Nereden kapatabilirim hangi ayar?

Direkt açılmıyor tıklayınca, oraya girdim bir şekilde ama kapatma ayarı yok.

Nereden kapatabilirim hangi ayar?

Windows Defender uygulamayı açtırmazsa antivirüs yükleyin ve Defender devre dışı kalacak otomatik o antivirüs koruyacak. Yüklediğiniz antivirüs ile Defender Control'a izin verin sonra Defender'ı kapatın. Daha sonrasında yüklediğiniz antivirüsü silebilirsiniz.

Windows Defender uygulamayı açtırmazsa antivirüs yükleyin ve Defender devre dışı kalacak otomatik o antivirüs koruyacak. Yüklediğiniz antivirüs ile Defender Control'a izin verin sonra Defender'ı kapatın. Daha sonrasında yüklediğiniz antivirüsü silebilirsiniz.

Antivirüs üzerinden Defender controla nasıl izin vereceğim?

1675338944864.png

Geri
Yukarı