Windows 11 vs Windows 10 vs Windows 8.1

Hocam sistemim şu şekilde kötü olup olmadığına bakabilirsiniz.
i5-2430M 2,40 GHz.
6 GB RAM.
750 GB HDD.
Intel HD Graphics 3000.

Aynen hocam :)

Bende aynısı var. Bir tek 4 GB RAM ve SSD bulundurmakta. Debloat yapılmış tüm Windows sürümlerde bir sıkıntı yaşamadım.
Native haliyse çok gereksiz hizmetleri bulundurmakta.

Bende aynısı var. Bir tek 4 GB RAM ve SSD bulundurmakta. Debloat yapılmış tüm Windows sürümlerde bir sıkıntı yaşamadım.
Native haliyse çok gereksiz hizmetleri bulundurmakta.

Hocam LTSB veya LTSC'den başka bu sisteme olmaz mı?

Modlanmış sürümlere bakabilirsiniz. Atlasos gibi.

Hocam Atlasos'u duydum. Süper bir şeye benziyor ama LoL oynanmıyormuş ve ben LoL oynuyorum. Bir de hocam o tür OS'lar inanilmaz boş ben biraz böyle Microsoft Store'den bir şeyler indirmeyi de seviyorum en azından LTSC LTSB'de indirebiliyoruz bunlarda indirilmez galiba.

Hocam Atlasos'u duydum. Süper bir şeye benziyor ama LoL oynanmıyormuş ve ben LoL oynuyorum. Bir de hocam o tür OS'lar inanilmaz boş ben biraz böyle Microsoft Store'den bir şeyler indirmeyi de seviyorum en azından LTSC LTSB'de indirebiliyoruz bunlarda indirilmez galiba.

İndirilebiliyor yanlış hatırlamıyorsam bunun için linki vardı bir atayım onun.

Evet hocalarım konuyu hortlatıyorum biliyorum fakat yazmak istedim o sistem halen kullanıyorum ama SSD RAM taktım SSD SATA 3 RAM ise 8 GB 1600 MHz güzel tabii Windows 10 tabii ki de daha iyi oldu hızı 8.1 7 göre iyi ama o FPS sorunu halen var bayağı araştırma yaptım işlemcimden dolayı 10 kurabilip ama oyun performansı sorunu yaşayacağımı öğrendim benim oyun performansı yüksek şekilde alternatif olarak yani nasıl hallederiz?

Sistemim kötü kabul demenize gerek yok bu sisteme 10 bile kurulur da 11 kurulmaz biliyorum. Sizce ben LGS öğrencisiyim slayt ödevim çok oluyor tabii oyun oynarım ama klasik ETS 2, Minecraft, so, cr, LoL Roblox oynasam yeterli. Ayar çeksem hangisi en iyisi 8.1 kullanıyorum sıkıldım. 2. sistem olarak kuracağım sizce 10 mu 11 mi 8.1 mi 8.1 deyim ama ama sıkıldım bir de performans verir mi 11?

Linux Mint veya Ubuntu kullan Minecraft LoL gibi şeyleri oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı