Windows 11 vs Windows 10

Windows 11'de bazıları sorunsuz kullanıyor, bazıları benim gibi sorun yaşıyor. Ben Windows 11 sorunlarından geçen ay 2 kez format attım, sonra Windows 10'a geçtim. Şu an 10'dan memnunum ve fark ettim ki Windows 10 genel olarak daha seri çalışıyor.
Sistemim ASUS TUF A15 RTX 4060 laptop.

Windows 11 kullanıyorum ama şu anki aklım olsa Windows 10'u tercih ederdim.

Kesinlikle Windows 10. Her ne kadar güncel sistemimde olsa ve iyi olduğunu söylenilse de Windows 10 hala daha stabil ve daha sorunsuz. Windows 11'de pek yenilik göremedim Windows 10'un makyajlı hali.

Hocam 7.nesil işlemci de ne gibi bir sorun oluyor?
7. nesil islemciler resmi olarak desteklenmiyor. Ben 7200U kullaniyorum ve rahatca kuruyorum ama bazi uygulamalarda (ozellikle WSA) islemci uyumsuzlugi problemi yasadim. Su anda Microsofu'un islemci listesi umrunda olmasa bile yine de kurulum ekraninda "Drsteklenmeyen donaniminiz var" diyerek kurulumi devam ettirmeyebilie. Boyle durumlarda Rufus uzerinden islemci destegini atlamasini secmeniz gerekebilir.

Windows 11'de bazıları sorunsuz kullanıyor, bazıları benim gibi sorun yaşıyor. Ben Windows 11 sorunlarından geçen ay 2 kez format attım, sonra Windows 10'a geçtim. Şu an 10'dan memnunum ve fark ettim ki Windows 10 genel olarak daha seri çalışıyor.
Sistemim ASUS TUF A15 RTX 4060 laptop.

Bannerlord'da demirciye ya da multiplayer a girince oyun çöküyor veya Rust'ta geçenlerde alt+F4 atınca mavi ekran verdi bu sorunlar Windows 11 kullandığımdan olur mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı