Windows 11 Windows Defender açılmıyor

Mortis06

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 Ryzen 7 7735hs
Meslek
Öğrenci
Selamlar, Windows Defender bilgisayarı açtığımda ortalıktan kayboldu ve hiçbir şekilde açamıyorum. Herhangi bir Crack'li program vs kullanmıyorum, hatta sistemi sadece Netflix için kullanmaktayız, steam yüklü olduğuna aldanmayın oyun bile yok. Sosyalde bulunan Get-AppxPackage -allusers | foreach {Add-AppxPackage -register "$($_.InstallLocation)\appxmanifest.xml" -DisableDevelopmentMode, netsh advfirewall reset, DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth gibi bazı komutları denedim fakat hiçbir işe yaramadı. Defender Control uygulaması ile denediğimde Windows programı virüs olarak algılayıp otomatik olarak kaldırıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    100,2 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ilk yontem ben de ise yaramisti

Hocam, sadece Netflix için kullanıyorsanız Defender'i napacaksınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ilk yontem ben de ise yaramisti
Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage

Hocam, sadece Netflix için kullanıyorsanız Defender'i napacaksınız?

Defender'a her gün bakmaz isem uykularım kaçıyor hocam o yüzden. Neden yardımcı olmak amacınız olmadığı halde yazarsınız bunu da ben anlamıyorum.

Get-appxpackage Microsoft. Sechealthuı -allusers | reset-appxpackage

Maalesef oda hiçbir işe yaramadı.

Windows + r kombinasyonunu kullanın, ardından açılan pencereye "windowsdefender://threat/" kodunu yazın. Enterlayın, olmazsa ekran görüntüsü atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı