Çözüldü Windows 11 Windows güvenliği görülmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adam_88

Hectopat
Makaleler
3
Vbs kapatacağım haber olarak gelmişti regeditten denedim bu sorun var diye ama regedittede sorun var orada dedikleri şey yok Windows güvenliğindeki sorun bu.

1634118476850.png

Vbs kapatacağım haber olarak gelmişti regeditten denedim bu sorun var diye ama regedittede sorun var orada dedikleri şey yok Windows güvenliğindeki sorun bu.

Eki Görüntüle 1188167
Cözümü illa vardır ama ben bilmiyorum böyle hatalar olabilir windos 11 çok yeni daha windos 11 geçmeseydiniz daha iyi olurdu. Daha ileri tarihte geçerdiniz. Youtubeden araştırabilirsiniz ben sizin için bakarım.

Eki Görüntüle 1188167
Sorun defender mı görünmüyor.
Sorunun bumu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buysa bu videoda sorunu çözebilirsin.

Çözümü illa vardır ama ben bilmiyorum böyle hatalar olabilir Windows 11 çok yeni daha Windows 11 geçmeseydiniz daha iyi olurdu. Daha ileri tarihte geçerdiniz. YouTube'dan araştırabilirsiniz ben sizin için bakarım.

Sorun Defender mı görünmüyor.
Sorunun bu mu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buysa bu videoda sorunu çözebilirsin.

Defender artık Windows güvenliği.

Malesefki senin yaşadıgın sorunla ilgili bi çözüm yoıulu bulamdım. İnşallah düzelir ama ben yardım edememe malesef.

Malesefki senin yaşadıgın sorunla ilgili bir çözüm yoıulu bulamdım. İnşallah düzelir ama ben yardım edememe maalesef.

Bir şey olmaz bir yol bulurum.

Son düzenleme:
Çözüm

Eki Görüntüle 1188167
Powershell ile Windows güvenliğini bidaha kurun. Microsoftun sitesinde çözümü var.

Eki Görüntüle 1188167
Powershell i yönetici olarak açın. Get-AppxPackage Microsoft.SecHealthUI -AllUsers | Reset-AppxPackage bu kodu girin. Düzelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı