Windows 11 yerel hesap ile kurulum

Samhain

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B350M PC Mate, MSI 1060 6GB 6G OC V1, Ryzen 5 1600, G.Skill xflare 2400mhz 2x8GB Ram, 120GB Transcend SSD,240GB SSD Kingston, 240GB Sandisk, 1TB WD HDD, Zalman Z3 Plus 600+,Viewsonic xg2401 144hz 24"
Meslek
Bilgi İşlem / Sistem Destek Uzmanı
Selam herkese,

Daha önceden internet bağlantı aşamasında CMD'den taskmgr ile ağ bağlantı akışı'nı iptal ederek kuruluma devam edebiliyordum. Fakat yeni indirdiğim ISO dosyalarına maalesef bu işlemi yaptığımda "bir sorun oluştu yeniden deneyin" tarzı bir uyarı verip bir sonraki adıma geçmeme izin veriyor. Bu aşamayı nasıl geçebilirim?

E-posta adresi girip kurulum bittikten sonra "bunun yerine yerel hesap ile oturum aç" yoluna mümkünse başvurmak istemiyorum.

Selam herkese,

Daha önceden internet bağlantı aşamasında CMD'den taskmgr ile ağ bağlantı akışı'nı iptal ederek kuruluma devam edebiliyordum. Fakat yeni indirdiğim ISO dosyalarına maalesef bu işlemi yaptığımda "bir sorun oluştu yeniden deneyin" tarzı bir uyarı verip bir sonraki adıma geçmeme izin veriyor. Bu aşamayı nasıl geçebilirim?

E-posta adresi girip kurulum bittikten sonra "bunun yerine yerel hesap ile oturum aç" yoluna mümkünse başvurmak istemiyorum.

[email protected] e-posta adresini kullan.

Hocam bilgisayarda Wi-Fi varsa mecburi Wi-Fi'ya bağlanmanı istiyor, ama internet kablosu ile bağlanıyorsan e-posta aşamasında internet kablosunu çekip geri tuşuna basarsan karşına yerel hesap ekranı gelecek. Başka seçeneklerde var bir e-posta yazıyorduk nothankyou gibi bir şey.

Selam herkese,

Evet o yöntem artık işe yaramıyor. E-posta adresine "a" şifre kısmına "a" yazarak bu sorunu aşabilirsiniz. Hata mesajını tam hatırlamıyorum ama "bu adres için çok fazla deneme yapıldı, artık kullanılamıyor" gibi bir hata alacaksınız o sırada "yerel hesap ile kurulum yap" butonu gelecek veya doğrudan yerel hesap ekranı. Not: tırnak işaretlerini yazmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı