Windows 11 ''Yönetici size izin vermelidir'' hatası

• Konuyu başlatan Hesef
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 708

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam, yeni bir laptop aldım ancak flashtan dosya atarken yönetici size izin vermelidir hatası alıyorum. Forumdaki konuyu denedim ancak çözüm olmadı.

1672774776396.png

Edit: Aynı dosyada aynı flash ile Elden Ring atmıştım ancak Forza'ya izin vermiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki bu yardımcı olabilir.
Hocam ilk yaptığım buydu zaten maalesef işe yaramadı, işin garip yanı dosyayı silme de silemiyorum herhangi bir yetkim yok flash bellekte. Baya garip anlamadım :D.

Selam, yeni bir laptop aldım ancak flashtan dosya atarken yönetici size izin vermelidir hatası alıyorum. Forumdaki konuyu denedim ancak çözüm olmadı.

Eki Görüntüle 1622235

Edit: Aynı dosyada aynı flash ile Elden Ring atmıştım ancak Forza'ya izin vermiyor.

Bu yöntemle sahipliği almayı deneyebilirsiniz.

Take ownership buradan indirin. İndirdikten sonra, çift tıklayarak kayıt defterine ekleyin. Daha sonra, yetkisini almak istediğiniz klasöre sağ tıklayın, take ownership yazısına tıklayın ve açılan CMD veya Powershell ekranının bitmesini bekleyin. Erişimi aldıktan sonra take Ownership'i kaldırmak için buradan indirin. Kayıt defterine yaptığınız gibi çift tıklayarak ekleyin, take ownership kaldırılacaktır.

Bu yöntemle sahipliği almayı deneyebilirsiniz.

Take ownership buradan indirin. İndirdikten sonra, çift tıklayarak kayıt defterine ekleyin. Daha sonra, yetkisini almak istediğiniz klasöre sağ tıklayın, take ownership yazısına tıklayın ve açılan CMD veya Powershell ekranının bitmesini bekleyin. Erişimi aldıktan sonra take Ownership'i kaldırmak için buradan indirin. Kayıt defterine yaptığınız gibi çift tıklayarak ekleyin, take ownership kaldırılacaktır.
Sorun forzadan kaynaklıymış, attığım bilgisayardan izin verince düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı