Windows 11 yüklemek sağlıklı olur mu?

462002

Hectopat
Windows 11 yüklesem ne kadar sağlıklı olur? Tam sürüm çıkana kadar idare eder mi? Çoğu kişi indirmiş ve Windows 11 ISO indirsem güncellemeler gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam sürüm çıkana kadar kurmanızı önermiyorum.

Yedek bir bilgisayar ya da sanal makinede ogrenmek icin kullanilabilir ama kendi kullandiginiz bilgisayarda ana isletim sistemi olarak kullanilmamali. Beta sonucta. Hele bilgisayari is amacli kullaniyorsaniz kesinlikle uzak durmalisiniz.

Bence daha kullanmak için indirmeyin, test etmek için indirmenizde çok bir sakınca yok.

Hocam ben indirdim herhangi bir sıkıntı yok fakat bu sizin bilgisayarınızda sıkıntı olmayacağı anlamına gelmez. Eğer sorumluluk alıyorsanız kurun.

Hocam ben indirdim herhangi bir sıkıntı yok fakat bu sizin bilgisayarınızda sıkıntı olmayacağı anlamına gelmez. Eğer sorumluluk alıyorsanız kurun.

Benim PC Intel HD 3000 kart var 4 GB RAM ve Intel i3 2348m işlemci kart DX12 destekliyor inşallah tam sürüm de gereksinimler azalır çoğu kişi Windows 11 yüklemek istiyor ancak sistem yetmiyor.
Hiçbir hata ile karşılaşmadım.

Sizin sistem ne.

Benim PC Intel HD 3000 kart var 4 GB RAM ve Intel i3 2348m işlemci kart DX12 destekliyor inşallah tam sürüm de gereksinimler azalır çoğu kişi Windows 11 yüklemek istiyor ancak sistem yetmiyor.

Sizin sistem ne.
Hocam yüklemeyin o sisteme.

Yeni konular

Geri
Yukarı