Windows 11 yüklemek

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
RAM
3gb
SSD veya HDD modeli
250gb sata hdd
Ekran kartı
ati readon x1550
Anakart
ms-7267
İşlemci
intel core 2 duo E4500
Arkadaşlar sistemim düşük ancak deneme amaçlı Dual boot olarak kurucağım şu rehberle kurabilir miyim?

@OgnitorenKs hocam ayrıca önayar la zahmetsiz kurulum yapılabiliyor mu so indirmeye gerek kalmadan?

İşletim sistemi: Windows 7 X64

Düzenleme: Ayrıca NTLite ile kurduktan sonra ne olur nolmaz debloat yapmalı mıyım çünkü Store falan kullanmam sadece FPS test yapacağım

Son düzenleme:

Ne dediğini tam anlamadım dostum fakat Windows 11 zaten kuramazsın o sisteme diye biliyorum gereksinim istiyor ve asla ama asla önermem bu sistemle benim bir arkadaşım indirmişti Windows 11 pişman olup geri döndü.

Zaten dualboot olarak kullanacağımı belirttim sadece deneme amaçlı kurucağım lütfen okuyun mesaj kasmak için yazmayın

Özellikle ekran kartı sürücüsü konusunda sizi uğraştırabilir fakat onun dışında hiçbir ayar yapmadan, sadece Rufus'taki Bypass ayarı ile kurabiliyor olmanız gerek. @403052 nispeten daha iyi sistemde Windows 11 kullanıyor, yardımcı olabilir.

Peki bunu ISO'yu oluşturduktan sonra yapacağım değil mi? Ayrıca debload yapmama gerek var mıdır?

Özellikle ekran kartı sürücüsü konusunda sizi uğraştırabilir fakat onun dışında hiçbir ayar yapmadan, sadece Rufus'taki Bypass ayarı ile kurabiliyor olmanız gerek. @403052 nispeten daha iyi sistemde Windows 11 kullanıyor, yardımcı olabilir.

Hocam RAM'im 4 GB olmadığından bir de RAM gereksinimlerini kapatmam gerekecek. Ekran kartı sürücüsü nüde kolayca kurabiliyorum. Yani kurmam için engel yok gibi duruyor

Yeni konular

Geri
Yukarı