"Windows 11 yüklemesi başarısız" oldu hatası

• Konuyu başlatan brk0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

brk0

Picopat
Merhaba eski sisteme Windows 11 kuracaktım Windows 11 ISO indirip sources kısmından appraiserres.dll'yi açarak TPM ve UEFI ile alakalı her seyi sildim sonra Windows 11 Pro kur dedim ve "Windows 11 yüklemesi başarısız" yazdı 2 kere denedim ama olmadı ne yapabilirim? Rufus üzerinden imajı yazdır seçeneği çıkmıyor ne yapacağım?

1641588483786.png

@Recep Baltaş @Yener K.

Merhaba eski sisteme Windows 11 kuracaktım Windows 11 ISO indirip sources kısmından appraiserres.dll'yi açarak TPM ve UEFI ile alakalı her seyi sildim sonra Windows 11 Pro kur dedim ve "Windows 11 yüklemesi başarısız" yazdı 2 kere denedim ama olmadı ne yapabilirim? Rufus üzerinden imajı yazdır seçeneği çıkmıyor ne yapacağım?

Eki Görüntüle 1263722

@Recep Baltaş @Yener K.

Aslında internette hazır ISO'lar var onları kullanabilirsiniz.

Hocam güvenemem maalesef başka çözüm yok mu?

Bu video işinize yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehbere de bakabilirsiniz.

Rehbere de bakabilirsiniz.

Hocam imajı yazdır seçeneği çıkmıyor.

Hocam, makalemize de bakabilirsiniz.

Hocam, makalemize de bakabilirsiniz.

Hocam sources kısmı üzerinden Setup'u açtım sonra Shift+ O'ya bastım ardından regedit yazdım oradan ayar yaptım ve kuruluma geçebilidim ama kurmaya üsendim yarın kurarım büyük ihtimal.

Hocam bu arada ben format attıktan sonra mavi ekran vererek açılıyor 1 ay önce falan kendi kendine çözüldü format attıktan sonra tekrar olur mu?

Hocam, kurulum başarılı olursa bakılır. Şimdiden bir şey söylemek zor. Sonuçta destek olmayan bir sisteme kuruluyor.

Geri
Yukarı