Windows 11 yüklenir mi?

Ne alakası var arkadaşım? Adamın aldığı hata TPM! Sources ile ne alakası var bunun?
"this build of vanguard requires tpm version 2.0 and secure boot to be enabled in order to play" Burada sana Sources bölümünde bulunan TPM VERSION 2.0'o AKTİF et diyor!

Bu konuyu takipten çıkıyorum.
Arkadaşın verdiği bilgiler yanlış + sorumluluk kabul etmiyorum.
this build of vanguard requires tpm version 2.0 and secure boot to be enabled in order to play
hatasını almış.

Ben de diyorum ki secure bootu aç secure bootsuz valoranta girilmiyor. TPM 2.0 yoksa sorun o da olabilir ne alakası var dediğimle ya hu. Robot gibi her dediğime karşı çıkmak yerine bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın lütfen.

this build of vanguard requires tpm version 2.0 and secure boot to be enabled in order to play
hatasını almış.

Ben de diyorum ki secure bootu aç secure bootsuz valoranta girilmiyor. TPM 2.0 yoksa sorun o da olabilir ne alakası var dediğimle ya hu. Robot gibi her dediğime karşı çıkmak yerine bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmayın lütfen.

Doğru. O hata mesajında "Vanguard'ın bu yapısı TPM 2.0 ve secure boot'un etkin olmasını gerektirir" yazmakta. VALORANT hakkında bilgim yok fakat mesajda sadece TPM 2.0 etkin olmalıdır yazmıyor.

Küçük bir araştırma sonrası şu makaleye de rastladım:

bence geçilebilir, birkaç gündür kullanıyorum. Arayüz olarak oldukça şık olmuş kesinlikle. Henüz bir hata vs ile karşılaşmadım. Ama VSCode'da klasör taşıma vs de çok fazla bir yavaşlık var, bazen hiç taşımıyor kitleniyor. AMD işlemcilerde biraz performans düşüklüğü olduğunu okumuştum. Onla alakalı olabileceğine bağladım, buna rağmen sorun yaşamadım. Oyun vs oynamadığım için bir şey diyemem o konuda ama günlük işler konusunda sorunsuz gibi şu an.

Sistemden sisteme değişir. Ben tam sürümü ilk çıktığında indirdim ve hiç bir bugla karşılaşmadım. RAM'i biraz fazla kullanıyor onun dışında bir sıkıntısı yok. Bazı uygulamalarda az olsa da performans artışı gördüm. Kurulur fakat hatalarla karşılaşabileceğinizin riskini de alırsınız.

Ben yükledim. 1 haftadan fazla oldu. Yağ gibi akıyor, oyunlarda herhangi bir düşüş yok. Görsel olarak harika. Karanlık mod süper. Android telefon romlarıyla uğraşıyorum, telefon driverleri de sorunsuz bundan korkuyordum ama sıkıntısız. Geçmemek için sebep yok

Bilgisi olan yazabilir mi acaba ne kadar RAM tüketiyor?
4 GB RAM ile Windows 10'da problem yaşıyorum.
Windows 8 kadar az RAM harcayıp daha çok performanslı mı?
Bende 4 Ram var 11 kulanıyorum 1 ay oldu bi sorun yaşamadım.Stabil 2Gb Ram kullanıyor .İşlemcimde düşük olmasına rağmen windows 10 daha iyi performans alıyorum bu arada windows defenderi kapat eyer islemcin düşükse

Yeni konular

Geri
Yukarı