Windows 11 yüklenir mi?

Attığınız makale 2 yıl önce hazırlanmış 2 yıl önce Windows 11 pek stabil değildi ancak bu 2 yıl içinde Windows 11 kendini çok geliştirdi ve Windows 10'dan daha da iyi halde size önerim bir şey paylaşmadan önce tarihine dikkat etmeniz :)
Daha mı stabil?Hocam Microsoft çalışanları bile söyledi Windows 11 10'a göre daha yavaş diye.

Daha mı stabil? Hocam Microsoft çalışanları bile söyledi Windows 11 10'a göre daha yavaş diye.

Hocam eğer öyle bir şey olsa Microsoft neden kullanıcılarını daha yavaş bir işletim sistemine geçirmeye zorlasın.

Hocam eğer öyle bir şey olsa Microsoft neden kullanıcılarını daha yavaş bir işletim sistemine geçirmeye zorlasın.
Hocam başarısız olma nedenlerinden bir tanesi de Windows 10'un 2025 yılına kadar güncelleme alması.2025'e kadar Windows 12 piyasaya sürülecek.Ve sorunuzun cevabını vermek gerekirse yeni çıkardığı işletim sistemini kullanmalarını istemesi.

Hocam W7 çıktığında XP daha iyi 7 kötü diyorlardı, W10 çıktığında W7 daha iyi 10 optimize değil diyorlardı. Şimdi aynısını 11 için diyorlar.

Hocam başarısız olma nedenlerinden bir tanesi de Windows 10'un 2025 yılına kadar güncelleme alması.2025'e kadar Windows 12 piyasaya sürülecek.Ve sorunuzun cevabını vermek gerekirse yeni çıkardığı işletim sistemini kullanmalarını istemesi.
Microsoft Windows 12'yi yalanladı. Öyle bir şey planlamıyorlar.

Hocam başarısız olma nedenlerinden bir tanesi de Windows 10'un 2025 yılına kadar güncelleme alması. 2025'e kadar Windows 12 piyasaya sürülecek. Ve sorunuzun cevabını vermek gerekirse yeni çıkardığı işletim sistemini kullanmalarını istemesi.

Öncelikle hocam Windows 10 çıktığında Windows 7'nin desteğinin devam etmesi nedeniyle 2019'a kadar başarısız görüldü ve güncel sistemlere de 2009'da çıkan Windows 7 yerine Windows 10'u yüklemek daha mantıklı oluyordu günümüzde bu durum Windows 11 içinde geçerli Windows 10'nun desteği bitmesiyle başarısız görülen Windows 11'e geçiş yapacak kullanıcılar Windows 12'nin çıkmasının sebebi ise Microsoft kullanıcılarını hiçbir zaman tek bir işletim sistemini kullanmak zorunda bırakmamasıdır Windows 10'nun desteği bitince kullanıcılar için Windows 11 kalıyor ona alternatif olarak ise Windows 12'nin piyasaya sürülmesi hedefleniyor.

Ne demeye çalışıyorsunuz hocam?

Ve madem böyle bir mesaj attınız.Neden Windows 11 10'a göre daha iyi deyip duruyorsunuz?
Hiçbir zaman daha iyi demedim, ancak güncel bir işletim sistemi kullanmak varken 1 yıl sonra desteği kesilecek bir işletim sistemini kullanmanın da bir anlamı yok.

@Kerim Demirkaynak Bana Microsoft'un Windows 12'yi yalanladığı haberi rica etsem atar mısınız?

Hiçbir zaman daha iyi demedim, ancak güncel bir işletim sistemi kullanmak varken 1 yıl sonra desteği kesilecek bir işletim sistemini kullanmanın da bir anlamı yok.
Hocam ömrü bittikten sonra geçmek daha mantıklı değil mi?

@Kerim Demirkaynak Mesajınızı bir daha okudum da,güncel derken.Ben Windows 10'un hala güncel olduğunu biliyorum.Biraz aydınlatır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı