Windows 11 yüklü bilgisayara Windows 10 kurmak

Kaanakyol1234

Hectopat
Yer
Balıkesir / Merkez
Daha fazla  
RAM
16GB GSKILL RipjawsV 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
1TB ADATA LEGEND 750
Ekran kartı
Asus Dual Nvidia GeForce RTX3060 12GB
Anakart
Asus Prime H610M-K D4
İşlemci
Intel Core i5-12400F
Öncelikle hepinize merhaba, Intel i5 12400F işlemci RTX3060 12 GB ekran kartı 16 GB RAM sistemim var. Bu bilgisayarı ilk aldığımda Windows 11 yüklemiştim. Fakat arayüzünü beğenemedim bu bilgisayarda hem oyun oynuyorum. Hem de tasarım işleriyle uğraşıyorum (Photoshop gibi) Windows 10'a geçmek mantıklı olur mu?

Öncelikle hepinize merhaba, Intel i5 12400F işlemci RTX3060 12 GB ekran kartı 16 GB RAM sistemim var. Bu bilgisayarı ilk aldığımda Windows 11 yüklemiştim. Fakat arayüzünü beğenemedim bu bilgisayarda hem oyun oynuyorum. Hem de tasarım işleriyle uğraşıyorum (Photoshop gibi) Windows 10'a geçmek mantıklı olur mu?

Senin kararın ama bence Windows 10'a geçersen uygulamaların silinir yeniden yüklersin kalsın istiyorsan geçersin (hangi dille yazdım acaba😳)

Arayüzünü bende beğenmiyorum. O yüzden Windows 8'den beri StartAllBack kullanıyorum.
Yükleyin keyfinize bakın eski düzen.

Oyunla Windows sürümünün pek bi alakası yok çünkü yeterli RAMiniz var hatta Windows 11 güncel oyunlarda daha fazla performans veriyor, birkaç vaka gördüm ve kendim de yaşadım.
Güncel donanımınız var, bence lüzumu yok.

Arayüzünü bende beğenmiyorum. O yüzden Windows 8'den beri StartAllBack kullanıyorum.
Yükleyin keyfinize bakın eski düzen.
StartAllBack çok cici bir program, tavsiye ederim.

Konu dışı ama link crack mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı