Windows 11 yükseltmesi nasıl yapılır?

Yusuf11

Decapat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5 12400F・ASUS ROG STRIX Radeon RX 6750 XT・ASUS PRIME H610M-K・GoodRam 8GB IRDM x2・GoodRam 512GB PX500 Gen3x4 M.2 NVMe・Thermaltake Versa T25 ARGB TG 650W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa

Razer BlackShark V2 X Gaming Kulaklık・Razer Deathadder V2 Mini Gaming Mouse
Meslek
Öğrenci, Yazılımcı, İngilizce-Türkçe Tercüman
Ayarlar'da güncelleştirmeleri denetle bölümünde Windows 11'e ücretsiz yükseltme yapabilmem için bir bölüm gelmesi gerekiyor normalde ama bende yok. Bilgisayarım Windows 11'i kaldırıyor, kontrol ettim. Nasıl ücretsiz yükseltme yapacağım?

1676703396132.png

1676703451647.png

Yükseltme yaparak geçmeyin derim, sistemi ekstra doldurup yavaşlamaya sebep olabiliyor. Sıfır kurulum ile geçin geçecekseniz.
Sıfır kurulum yaparsam bilgisayardaki her şey silinir mi?
Silinmesini istemiyorum çok fazla şey var.

Harddiskteki oyunlarınız büyük ihtimal silinmeyecek. Bende tam tersi olarak Windows 11’den 10’a sıfır kurulum ile geçtim, oyunlarım silinmedi.

Bende sıfır kurulum ile geçmenizi öneriyorum, bende güncelleme ile geçmiştim birkaç ay sonra sorunlar üst üste birikmeye başlamıştı.

Sisteminde tek bir disk var ise(örneğin: Yerel Disk C) evet silinir, ancak C ve D gibi iki tane disk var ise diğeri yedek olur, ötekinde ise sistem kurulu olduğu için her şey silinir.

Burada anlatılanı yapın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows11InstallationAssistant.exe ile kuruyorum o zaman. Maalesef tek diskim var ve fazla program olduğu için tekrar yüklemekle uğraşmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı