Windows 11'de %100 CPU kullanımı

Temiz kurulum ile sorunun düzeleceğini düşünüyorum. Yükseltme/güncelleme ile Windows 11 kuranların genelinde bu sorun yaşanıyor.

Size şöyle diyebilirim temiz kurulum olarak zaten denedim normalde Windows 10 üzerinde MEmu play emulatör sorunsuz Windows 11'de ses sorunu donma yapıyor sildim komple 1 gün takip ettim masaüstü bile kaç kez dondu ve reset attım en fazla 10 15 dakika normal yine CPU 100 de kalıyor PC donuyor bu Windows 10 nunda ilk 5 6 ay böyle idi daha sonradan bir güncelleme ile bu sorun kökten kalkmıştı büyük ihtimal şurada 3 4 ay bekleyeceğiz göreceğiz gibi.

Selamünaleyküm öncelikle forum dostları, bundan 2-3 hafta önce Windows 11 yükledim. Şöyle bir sorunsala denk geldim, Windows 10'da donma kasma yok, hiçbir konuşda fakat Windows 11'de CPU 70 90 ve 2-3 dakika 100 kalıyor, uygulamalar donup kalıyor. Bu CPU sorununu yaşan oldu mu? Şimdiden hayırlı sahurlar ve iyi Sosyal'ler dilerim.

Windows 11 hala geliştirme sürecinde. Yani böyle sorunlara katlanacaksınız.

Windows 11 hala geliştirme sürecinde. Yani böyle sorunlara katlanacaksınız.
Biz zaten şunu diyoruz biliyoruz fakat kimi kullanıcıda gram sorun yok kiminde mevcut benim gibi win 10 bile ilk 4 6 ay böyle sorunlu idi win 7 kullanıyorduk ben sadece cpu 100 olayını öğrenmeye bilgilenmeye çalışıyorum ve masaüstünün donmasına bunada katlanamıyor insan ister istemez tabiki

Biz zaten şunu diyoruz biliyoruz fakat kimi kullanıcıda gram sorun yok kiminde mevcut benim gibi Windows 10 bile ilk 4 6 ay böyle sorunlu idi Windows 7 kullanıyorduk ben sadece CPU 100 olayını öğrenmeye bilgilenmeye çalışıyorum

Biraz şans işi gerçekten.

Geri
Yukarı