Windows 11'de, 10'a dönmeden Insider'dan nasıl çıkılır?

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar selam. Yaklaşık iki aydır Windows 11 Insider kullanmaktayım ve Windows 11 genel kullanıcılara çıkışını yaptığı için artık Insider derlemelerini almak istemiyorum ve bu programdan çıkmak istiyorum. Ayarlardan "Insider> ön izleme derlemelerini almayı durdurma" dedikten sonra "Bu cihazın kaydını hemen iptal etme" seçeneği çıkıyor ve bu seçenekte "Insider Preview derlemelerini almayı durdurmak için, en son Windows 10 sürümünü temiz bir şekilde kurmanız gerekir." diyor. Hiçbir şekilde Windows 10'a geçmeden Insider programından nasıl çıkarım?

Insider sürümü, Windows 11'den daha ileride. Bu yüzden çıkamazsınız. Windows 11 ISO dosyası indirip temiz kurulum yapabilirsiniz.

Insider sürümü, Windows 11'den daha ileride. Bu yüzden çıkamazsınız. Windows 11 ISO dosyası indirip temiz kurulum yapabilirsiniz.
Peki Beta kanalında müthiş sıkıntılı hatalarla karşılaşabilme ihtimalim var mı? Yani sıkıntı yaşar mıyım ileriki süreçlerde?

Peki Beta kanalında müthiş sıkıntılı hatalarla karşılaşabilme ihtimalim var mı? Yani sıkıntı yaşar mıyım ileriki süreçlerde?

Şu zamana kadar zaten Insider kullanıyordunuz. Aynı şekilde devam edecek. Büyük sıkıntılı bir güncelleme olmadı şu ana kadar. İşletim sistemi tam olarak çıktığını da göz önünde bulundurursak bu saatten sonra Insider'a gelecek güncelleme ile büyük bir hata oluşacağını sanmam.

Geri
Yukarı