Windows 11'de çalışan bir programın görev çubuğunda görünmesini engellemek

Kullanıcı1355

Hectopat
Windows 11 kullanıyorum. PlayStation 3 kolunu bilgisayara bağlamak için bir driver indirdim. Çalışması için programın açık kalması gerekiyor ama görev çubuğunda görünmesini istemiyorum. Kalabalık yapıyor. Bunun için önerebileceğiniz bir özellik veya program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 kullanıyorum. PlayStation 3 kolunu bilgisayara bağlamak için bir driver indirdim. Çalışması için programın açık kalması gerekiyor ama görev çubuğunda görünmesini istemiyorum. Kalabalık yapıyor. Bunun için önerebileceğiniz bir özellik veya program var mı?

Direkt görev çubuğunu gizleyebilirsin. İstediğin bu değil ama bilmiyorum.

Belki de yeni bir masaüstü açıp programı oraya alabilirsin.

Görev çubuğunu çok kullanıyorum. İstediğim şey orada kalabalık yapmaması.

Bilgisayarı her açtığımda bununla uğraşmak istemiyorum. Bana kalıcı bir çözüm lazım.
Maalesef öyle bir çözüm yok gibi.

O programı açıp bir ekran fotoğrafı yollayabilir misiniz?
Programı bilgisayarım açıldığında otomatik başlatılacak şekilde yapılandırdım. İstediğim şey okla işaret ettiğim programın orada görünmemesi ama arka planda açık kalması.

Screenshot_2.png

Programı bilgisayarım açıldığında otomatik başlatılacak şekilde yapılandırdım. İstediğim şey okla işaret ettiğim programın orada görünmemesi ama arka planda açık kalması.

Eki Görüntüle 1622167

Gözükmesini istemiyorsanız programa sağ tıklayıp görev çubuğundan kaldırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı