Windows 11'de CS:GO'ya geç giriyor

İşletim sistemi
Windows 11

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RX6700XT
İşlemci
R5 5600
Windows 10'da CS:GO'ya tıkladığımda Max 4-5 saniyede direkt oyuna giriyordu fakat Windows 11'de en az 20-30 saniye girmiyor oyuna. CS2'yi bekleyecektim, dayanamayıp Windows 11 geçtim. Açıkçası çok da dert değil ama gıcık bir şey. M.2 SSD'ye sahibim (Kingston NV2 1TB). Bazı konularda sorunun Windows 11'de olduğunu duydum. Çözümü var mı? Eğer çözümü yoksa Windows 11'in büyük güncelleme almasını veya CS2'nin çıkmasını beklemek gerekecek.

Windows 10'da CS:GO'ya tıkladığımda Max 4-5 saniyede direkt oyuna giriyordu fakat Windows 11'de en az 20-30 saniye girmiyor oyuna. CS2'yi bekleyecektim, dayanamayıp Windows 11 geçtim. Açıkçası çok da dert değil ama gıcık bir şey. M.2 SSD'ye sahibim (Kingston NV2 1TB). Bazı konularda sorunun Windows 11'de olduğunu duydum. Çözümü var mı? Eğer çözümü yoksa Windows 11'in büyük güncelleme almasını veya CS2'nin çıkmasını beklemek gerekecek.
Aynı sorun bende de mevcut, Windows 11'de 10'a nazaran daha geç giriyor.

Hocam bir de oyundan çıkıp tekrar girmeye çalıştığımda Steam 10-20 saniyeliğine yanıt vermiyor. İyice bozdular işi.

Aynı sorunlar bende de mevcut. Maçtayken konsolu açıp direkt çıkmak için "quit" yazınca da yine bug a giriyor. Birkaç saniye takılı kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı