Çözüldü Windows 11'de GTA 5 oynarken renkler birbirine giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nufen

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3050
Merhaba, bugün GTA 5'e girdim tam evden dışarı çıktım ve renkler birbirine girmeye başladı. Ardından tüm ekranım beyaza büründü. Doğrulamayı da yaptım sürücüyü de indirdim hiçbir şey değişmedi.

E1BD64A7-8449-49D6-9B98-2DBB36E934AB.jpeg

B755FA1B-640A-4A24-AF9D-A394A28FC44A.jpeg

Çözüm
Grafik ayarlarindan DX 11'e al.

Kanka oyundan diyorsan oyunda Graphics'e basınca 1-2 saniyeliğine donuyor ve oyundan atıyor.

Nedenini açıklayayım, eğer Open IV (mod yükleyici) kullanıyorsanız edit Mod'a basınca yandan "copy to mods folder"e basmayın basarsanızda GTA'yı kurduğunuz klasörden mods a girip x64e.rpf i silin. Oyunum da düzeldi bu arada.
Sağ altta ki hız ölçer oyunda yok büyük ihtimal mod kurulu ve görüntü o yüzden bozuk. Temiz kurulum öneririm.

Yeni bir tanede A tuşuda öneririm yoksa çok sağ kalmaz açık bir şekilde.

Fotoğrafa detaylı baktıkça tuşlar eksilmeye başlıyor :D

Fotoğrafa detaylı baktıkça tuşlar eksilmeye başlıyor :D

Kardesim Valorant oynadığımdan olabilir

Sağ altta ki hız ölçer oyunda yok büyük ihtimal mod kurulu ve görüntü o yüzden bozuk. Temiz kurulum öneririm.

E63 AMG modu yükledikten sonra böyle oldu. Ama replaceli.

Ekran kartınız arızalı olabilir.
Yok başka oyunlarda böyle değil.

sadece replaceli araba yükledim 1 tane

Kullanıcı dosyaları/belgelerim/rockstar games/GTAV klasörüne girip settings dosyasını silip tekrar deneyin.

Maalesef işe yaramadı.

Son düzenleme:
Grafik ayarlarindan DX 11'e al.

Kanka oyundan diyorsan oyunda Graphics'e basınca 1-2 saniyeliğine donuyor ve oyundan atıyor.

Nedenini açıklayayım, eğer Open IV (mod yükleyici) kullanıyorsanız edit Mod'a basınca yandan "copy to mods folder"e basmayın basarsanızda GTA'yı kurduğunuz klasörden mods a girip x64e.rpf i silin. Oyunum da düzeldi bu arada.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı