Windows 11'de Dosya Gezgini Giriş sayfası yeni bir özellik alıyor!

neXusTS

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |
Windows 11 Insider Beta kanalında yayınlanan son güncelleme (22635.3640) ile Dosya Gezgini Giriş (Ana sayfa) sayfasına yeni bir özellik eklendi.

Bu özellik dosyalar için "Paylaşılan" isimli yeni bir menü. Ayrıca En son kullanılan ve Favoriler kısmının bu yeni menü ile birleştirildiği ve aralarında geçiş yapılabildiği görülüyor.

1716012275024.png

Detaylar;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft böyle bir menü ekleyeceğine tanıtım videolarında yer alan Önerilenler menüsünü eklesin. :D

Recommended Menu.png

Hızlı erişim kısmı mantıklı da önerilenler kısmı nedir arkadaş.

Önerilenler kısmı daha güzel bence hem içeriğin bir kısmı da gözüküyor hızlı erişim kısmı zaten solda bulunuyor onu giriş sayfasına eklemek tuhaf geliyor.

Zaten tanıtımlarda olmasına rağmen eklenmedi

Bir tarafı WinUI bir tarafı Win32 kalan Explorer... Tanıtımdakı gibi düzgün tasarlasalar ve Explorer'i taskbardan ayırsalar güzel olurdu.

Önerilenler kısmı daha güzel bence hem içeriğin bir kısmı da gözüküyor hızlı erişim kısmı zaten solda bulunuyor onu giriş sayfasına eklemek tuhaf geliyor.

Zaten tanıtımlarda olmasına rağmen eklenmedi
Değiştirebiliyor muyuz hocam? Default ayarlarına çevirebilir miyiz? Linux kullanıyorum ancak merak ettim.

Değiştirebiliyor muyuz hocam? Default ayarlarına çevirebilir miyiz? Linux kullanıyorum ancak merak ettim.

Muhtemelen hayır Explorer'da özelleştirme seçenekleri yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı