Windows 11'de eksik gördükleriniz? İyi veya kötü düşünceleriniz?

tasarım çok daha iyi ancak her donanım için driverı olmadığı için özellikle laptoplarda çok sıkıntı çıkartıyor

tasarım çok daha iyi ancak her donanım için driverı olmadığı için özellikle laptoplarda çok sıkıntı çıkartıyor
Ben de aynısını sormak istiyordum. Benim yeni bir Monster laptopum var. Yeni işletim sistemi ile daha güzel çalışacağını düşünmüştüm. Yanılıyorum o zaman ? Windows 11 de laptopum sorun yaşar mı ?

Sürükle-bırak özelliği yok. Olmaması çok yorucu.
Ben de aynısını sormak istiyordum. Benim yeni bir Monster laptopum var. Yeni işletim sistemi ile daha güzel çalışacağını düşünmüştüm. Yanılıyorum o zaman? Windows 11 de laptopum sorun yaşar mı?

12 yıllık laptopu kullanıyorum sürücü sıkıntısı yaşamadım.

Ben de aynısını sormak istiyordum. Benim yeni bir Monster laptopum var. Yeni işletim sistemi ile daha güzel çalışacağını düşünmüştüm. Yanılıyorum o zaman ? Windows 11 de laptopum sorun yaşar mı ?
Ben lenovo cihazımda yaşadım. Monster kullanan oda arkadaşımda yaşadı. Sizin biliceğiniz bir durum.

Cevap için teşekkürler. Sanırım sürükle-bırak olayının çözümü var. Yine de uğraştırması can sıkıcı.

Peki Laptopunuzda performans değişimi nasıl oldu?

Windows 11'de eksik gördükleriniz? İyi veya kötü düşünceleriniz?

Aga eğer çok Windows 10 kullandıysan alışmak imkansız gibi fakat 1 -2 gün geçer ve unutursun. İyi düşüncem Windows 10'un tasarımı biraz sıkar iken Windows 11 bana şenlik kattı aga. Kötü yanı ise bilmiyorum her şeyi çok iyi Windows 11'in.

Yeni konular

Geri
Yukarı