Windows 11'de EXE dosyaları açılmıyor

keremmarston

Decapat
Exe dosyaları hep bu simgeye sahip oluyor ve açamıyorum, CMD gibi bir yer açılıyor. Ne yapmam lazım? Çözüm bulamadım hiçbir şekilde.

1674302149270.png

Dosya Ekleri

• 1674302101318.png
    1674302101318.png
    5 KB · Görüntüleme: 23
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette çoğu insan bu şekilde anlatmış çözümü.

PC'yi taratın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnternette çoğu insan bu şekilde anlatmış çözümü.
1674302808790.png
Maalesef hala EXE dosyasını açtığımda böyle bir ekranla karşılaşıyorum.

Eki Görüntüle 1639962 Maalesef hala EXE dosyasını açtığımda böyle bir ekranla karşılaşıyorum.

Dostum çok büyük tehlike altındasın bu dosya simgesi Node JS uygulamasına ait. Node JS ise doener adlı virüsü çalıştırıyor büyük ihtimal crack bir şey indirirken doener virüsünü yemişsin. Bu virüs trojan bildiğin tüm çerezlerini sistem bilgilerin şu an bu exe dosyasını yapan kişinin elinde aklına gelebilecek her türlü hesabının şifresini değiştirmeni ve Görev Yöneticisi-başlangıç kısmında Node JS olması lazım, onu başlangıçta açılmasını kapat. Çünkü her başlangıçta açıldığında çalışırsa bilgilerin 1 kere daha karşı tarafa Discord üzerinden iletiliyor. Bu virüsü kendin kurup yaptığın için denemiştim kendim.

Kısaca Görev Yöneticisi'nden başlangıç kısmından durdur Node JS.
Tüm hesap şifrelerini değiştir.
Node JS dosyasına sağ tıkla, dosya konumuna git de ve tüm doener virüs dosyalarını sil. Artık virüs çalışamaz.

1674303999503.png

Dostum çok büyük tehlike altındasın bu dosya simgesi Node JS uygulamasına ait. Node JS ise doener adlı virüsü çalıştırıyor büyük ihtimal crack bir şey indirirken doener virüsünü yemişsin. Bu virüs trojan bildiğin tüm çerezlerini sistem bilgilerin şu an bu exe dosyasını yapan kişinin elinde aklına gelebilecek her türlü hesabının şifresini değiştirmeni ve Görev Yöneticisi-başlangıç kısmında Node JS olması lazım, onu başlangıçta açılmasını kapat. Çünkü her başlangıçta açıldığında çalışırsa bilgilerin 1 kere daha karşı tarafa Discord üzerinden iletiliyor. Bu virüsü kendin kurup yaptığın için denemiştim kendim.

Kısaca Görev Yöneticisi'nden başlangıç kısmından durdur Node JS.
Tüm hesap şifrelerini değiştir.
Node JS dosyasına sağ tıkla, dosya konumuna git de ve tüm doener virüs dosyalarını sil. Artık virüs çalışamaz.

Eki Görüntüle 1639979
1674306861810.png

Dostum Node JS ile ilgili hiçbir şey bulamadım görev yöneticisinde başlangıç kısmında önceden kapatmışım. Dosya konumuna geldiğimde ise sadece bu var bunu mu sileyim? Yıllardır virüs yemiyordum garip oldu.

Onları öyle tek tek elle silerek virüsten kurtulamazsınız. Antivirüsle Full taratın.

Diğer tüm diskleri flash bellekleri ne varsa taratın.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1640046
Dostum Node JS ile ilgili hiçbir şey bulamadım görev yöneticisinde başlangıç kısmında önceden kapatmışım. Dosya konumuna geldiğimde ise sadece bu var bunu mu sileyim? Yıllardır virüs yemiyordum garip oldu.
Onu silmen sadece bilgilerinin her seferinde gitmesini engeller.
Onları öyle tek tek elle silerek virüsten kurtulamazsınız. Antivirüsle Full taratın.

Diğer tüm diskleri flash bellekleri ne varsa taratın.
Evet biliyorum ama donerium virüsü hakkında çok bilgim var dosya sadece grabber bilgi çalıcı yani sisteme zarar vermiyor. Şimdilik dosyayı silmesi bilgilere erişimi keser ama tabiki tarama yapması daha iyi olur.

Geri
Yukarı