Çözüldü Windows 11'de görev çubuğu küçültülüyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

558760

Centipat
Özellikle 14 inç bir laptopta gerçekten ekranı daraltıyor. Bunu Windows 10'daki gibi küçültme seçeneği geldi mi? Sırf bu yüzden kullanamıyorum 11'i. Rahatsız ediyor.

Çözüm
Özellikle 14 inç bir laptopta gerçekten ekranı daraltıyor. Bunu Windows 10'daki gibi küçültme seçeneği geldi mi? Sırf bu yüzden kullanamıyorum 11'i. Rahatsız ediyor.

Startallback programi ile kucultulebiliyor ayni Windows 10'un gorev cubuguna donusturuyor.
İnternetteki Regedit yoluyla çözüldüğü söylenen yöntemi de denedim ama bende bir işe yaramadı. Bunu belirtmek istedim ki, birazdan biri atomu keşfetmişcesine o yolu önermesin.

Hocam Regedit ile yaptım ama takvim saat falan biçimsiz bir şey oldu. Çözüm değil yani dediğiniz gibi.
Evet, iyice çirkinleşebiliyor bu sefer de. Yahu şu özelliği koymak çok mu zor diyecektim de, zaten var olan bir özellikti. Neden kaldırırlar ki? Özellikle 1366*768 çözünürlüğe sahip bilgisayar sahipleri için ekrandan yiyor bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı