Windows 11'de görev çubuğu kilitleniyor mu?

Scott Cawthon

Hectopat
Selam. Dün bilgisayara tema yükledim ve tam o hissi verebilmesi için ayarlardan görev çubuğunu gizledim lakin imleç her aşağı gittiğinde görev çubuğu geri gözüküyor. Şimdi soracağım soru şu görev çubuğunu kilitlemenin bir yolu yok mu bilen ya da yapmasını bilen biri yardım edebilir mi?

Görev çubuğunun görünmesini mi istemiyorsunuz?

Kapatırsanız kilitlenir hocam.

Hocam anlamadınız galiba şimdi ayarlardan görev çubuğunu gizledim fakat imleci alta sürüklediğimde gizlediğim görev çubuğu geri görünür bir hale geliyor yani şunu söylemeye çalışıyorum görev çubuğunu kilitleme gibi bir ayar ya da özellik mevcut mu? Onu söylemek istiyorum.

Hocam anlamadınız galiba şimdi ayarlardan görev çubuğunu gizledim fakat imleci alta sürüklediğimde gizlediğim görev çubuğu geri görünür bir hale geliyor yani şunu söylemeye çalışıyorum görev çubuğunu kilitleme gibi bir ayar ya da özellik mevcut mu? Onu söylemek istiyorum.
Görev çubuğunun görünmesini istemiyorsanız onun için yapabileceğimiz bir şey yok sanırım.

Sanmıyorum.

Geri
Yukarı