Windows 11'de Havit Gamenote Kb870l tuş yeri değiştirme

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Havit KB870L mekanik klavye aldım klavyede Türkçe desteği yok ve bazı tuşların yerleri değişik. Ben Windows üzerinden yeni tuş ataması yapabilir miyim? Bazı tuşlar (.*-? gibi) laptop klavyemden farklı yerde duruyor. Bunu nasıl çözebilirim? Windows üzerinden değişmiyorsa da uyumlu yeni tuş alsam vs. bir şekilde çözebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar Havit KB870L mekanik klavye aldım klavyede Türkçe desteği yok ve bazı tuşların yerleri değişik. Ben Windows üzerinden yeni tuş ataması yapabilir miyim? Bazı tuşlar (.*-? Gibi) laptop klavyemden farklı yerde duruyor. Bunu nasıl çözebilirim? Windows üzerinden değişmiyorsa da uyumlu yeni tuş alsam vs. bir şekilde çözebilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ç

Hocam sorununuzun sebebi klavyenin İngilizce olması (üstüne Türkçe karakterler sonradan yazılıyor genelde) bende sizin gibi bu sorundan muzdaribim. Keycaps seti alabilirsiniz ya da stiker yapıştırabilirsiniz -ki önermiyorum- ya da sadece rahatsız olduğunuz tuşlar için keycaps alabilirsiniz.

Hocam sorununuzun sebebi klavyenin İngilizce olması (üstüne Türkçe karakterler sonradan yazılıyor genelde) bende sizin gibi bu sorundan muzdaribim. Keycaps seti alabilirsiniz ya da stiker yapıştırabilirsiniz -ki önermiyorum- ya da sadece rahatsız olduğunuz tuşlar için keycaps alabilirsiniz.

Klavye RGB olduğu için keycaps kötü durur gibi Windows üzerinden özelleştirme yapamıyorsak yapacak bir şey yok gibi:( teşekkür ederim hocam yanıtınız için.

Klavye RGB olduğu için keycaps kötü durur gibi Windows üzerinden özelleştirme yapamıyorsak yapacak bir şey yok gibi:( teşekkür ederim hocam yanıtınız için.

Şeffaf keycapslere bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı