Windows 11'de internet sürekli kopuyor

Crush404

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunu çözen bir kişi bile varsa ne olur ama ne olur yazsın. İnternete zor bela bağlıyorum 5 saniye sonra yine kopuyor yine bu ağa bağlanılamıyor sorununu alıyorum. Bilgisayarı alalı 2 hafta oldu parçalamak üzereyim o kadar para verdim işime yaramıyor. Şimdi kimi arayıp hislerimi aktarmam gerekiyor. İnternet sağlayıcısını mı? Yoksa bilgisayarı aldığım yeri mi?

Arkadaşlar sorunu çözen bir kişi bile varsa ne olur ama ne olur yazsın. İnternete zor bela bağlıyorum 5 saniye sonra yine kopuyor yine bu ağa bağlanılamıyor sorununu alıyorum. Bilgisayarı alalı 2 hafta oldu parçalamak üzereyim o kadar para verdim işime yaramıyor. Şimdi kimi arayıp hislerimi aktarmam gerekiyor. İnternet sağlayıcısını mı? Yoksa bilgisayarı aldığım yeri mi?
Eğer telefonda veya başka bir cihazda aynı sorun yoksa internet sağlayıcısının yapacağı bir şey yok.

Eğer telefonda veya başka bir cihazda aynı sorun yoksa internet sağlayıcısının yapacağı bir şey yok.
Ağ kartının sürücüsünü güncellemeyi deneyin. Olmazsa isterseniz Windows 10'a geçebilirsiniz ya da uğraşmam derseniz iade etmeyi deneyin.
ben windows 11 de çok sıkıntı olduğu için format atarak geri dönüştüm sende yapabilirsin
Windows 10 da aynı sorun olduğu için 11e geçtim

Sorun şu sebeplerle olabilir;
*Donanımsal
*Yazılımsal
*Dış etkenler (Hat/internet kopması vb.)

Ben ilk dış etkende sorun var mı diye bakarım. Modem normal çalışıyor mu? Telefonda veya diğer bilgisayarlarda sorun var mı?

Yoksa bilgisayarla ilgilidir.

Driver kontrolünden yola çıkarak diğer etkenleri araştırmak gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı