Windows 11'de ISO açma

public

Hectopat
Herkese merhabalar, bugün çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayım. Windows 11 Pro X64 21H2 22000.282 sürümünü kullanmaktayım. ISO dosyalarını açarken bilgisayar kilitleniyor ve ISO dosyasını açmıyor. Windows 10 da direk gezginde açıyordum sorunsuz çalışıyordu, bunda çalışmadı. Hatta gidip Daemon Tools da kurdum gene ISO image dosyasını bağlayamadım. AMD R5 3600 işlemciye sahibim (sormadan söyleyeyim AMD'nin Windows 11 için yayınladığı chipseti bile kurdum). Yardımcı olursanız sevinirim.

WinRAR ile çıkarıp kuruyorum ben de şu an ISO dosyalarını ama boyutları yüksek olduğu için hala çok vakit alıyor daha kolay bir yol var mı? Daemon Tools türevi programlara kalmamışızdır umarım.

Herkese merhabalar, bugün çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayım. Windows 11 Pro X64 21H2 22000.282 sürümünü kullanmaktayım. ISO dosyalarını açarken bilgisayar kilitleniyor ve ISO dosyasını açmıyor. Windows 10 da direk gezginde açıyordum sorunsuz çalışıyordu, bunda çalışmadı. Hatta gidip Daemon Tools da kurdum gene ISO image dosyasını bağlayamadım. AMD R5 3600 işlemciye sahibim (sormadan söyleyeyim AMD'nin Windows 11 için yayınladığı chipseti bile kurdum). Yardımcı olursanız sevinirim.

virüs taraması yaptığı için böyle uzun sürüyor diye duymuştum. ben de yaşıyorum aynı sorunu. ssd'ye yükleyince ya da güvenlik seçeneklerini kapatınca düzeliyor. ssd olursa bi miktar kısalıyor ama yine uzun sürebiliyor. güvenlik kapatırsanız direkt açıyor.

Aynı problem bende de vardı. Uygulama ve Tarayıcı denetiminden, Geçmiş Temelli Koruma ayarlarından Uygulamaları ve Dosyaları Denetleyin kapattım, açıldı ISO.

Geri
Yukarı