Windows 11'de masaüstü yenilenmeden değişiklikler gözükmüyor

Mertcan39

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik
Merhaba arkadaşlar. Windows 11 kullanıyorum. Son iki güncellemedir masaüstünde veya klasör içlerinde yaptığım işlemler yenile yapmadan gözükmüyor. İnternetteki çoğu çözümü denedim, sonuca ulaşamadım. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    21,4 KB · Görüntüleme: 120
Yeniden başlatıp dene.
10'dan fazla yeniden başlatma denedim. Microsoft forumdan ulaştığım şu işlemleri denedim sonuç vermedi

Yaşadığınız sorun ile ilgili olarak, Görüntü + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile açınız. Açılan pencereye SFC / SCANNOW yazıp ENTER tuşuna basınız. Sistem taraması %100 olunca bilgisayarınızı yeniden başlatarak durumu kontrol ediniz.

Sorunun devam etmesi durumunda, BURADA yer alan dosyayı masaüstüne indirip, sıkıştırılmış dosyadan çıkartınız. Çıkarttığınız Allupdate.bat dosyasına sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile çalıştırınız. İşlem tamamlanıp, DOS ekranı kapandıktan sonra test ediniz.

Sorunun devam etmesi durumunda, Görüntü + S tuşlarına aynı anda basın, CMD yazın ve arama sonucunda gelen Komut İstemi'ne sağ tıklayarak ''Yönetici olarak çalıştır'' seçeneği ile açınız. Açılan pencereye aşağıdaki komutları sırasıyla girerek ENTER tuşuna basınız.

DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Daha betada olan bir işletim sisteminde bu tarz hatalarla karşılaşmanız normal hocam.

Windows 11'in betada olduğunu biliyorum ve sorunların olabileceğini biliyorum hocam. Fakat geçen sene Windows 10 da birebir aynı sorunu yaşayıp 2 gün kadar çözüm aradığımı biliyorum Windows 11'e özgü bir durum değil.

Geri
Yukarı