Windows 11'de Minecraft oynanmıyor

44shell

Hectopat
Yer
DevRap Freestyle
Daha fazla  
Meslek
Pentester
Arkadaşlar merhaba. Son 2 haftadır Windows 11 kullanmaktayım. Ama Minecraft for Windows 10 uygulamasının çalışmadığını fark ettim. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Minecraft for Windows 10 adı üstünde Windows 10 için stabilize edilmiş bir oyun 11 için değil ama bilmiyorum Java'yı falan yüklemiş miydiniz belki ondanda olabilir başka bir fikrim yok.

Arkadaşlar merhaba. Son 2 haftadır Windows 11 kullanmaktayım. Ama Minecraft for Windows 10 uygulamasının çalışmadığını fark ettim. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?
Minecraft for Windows 10 adı üstünde Windows 10 için stabilize edilmiş bir oyun 11 için değil ama bilmiyorum Java'yı falan yüklemiş miydiniz belki ondanda olabilir başka bir fikrim yok.
Win 10 Edition Java üzerinden çalışmıyor büyük ihtimal win 10 olduğundandır. Win 10 olanın özelliği de zaten java olmadığından optimizasyon olarak daha iyi olması. Bende de win 10 dan var acaba win11 de nasıl oynayacağız :/

Windows 11 tam sürüm çıktığında muhtemelen gelir oyun Windows 11e.

Windows 11 tam sürüm çıktığında muhtemelen gelir oyun Windows 11e.
Zaten çoğu oyunun (herhangi bir oyunun) Microsoft Store'daki profilini araştırırsanız aşağılarda biryerlerde şu yazıyı görceksiniz "Windows 10 ve üstü içindir". Yani büyük ihtimalle Windows 11 tam çıkınca (herhalde bundan 6 ay sonra falan) oyun Windows 10 içinde kullanılabilir olur ve belki ismini değiştiriler (Belki Minecraft for Windows 11 edition yaparlar) belki de windows 10 desteği kalkınca değiştirirler.

Özün sözü uzun süre geçse de kısa süre geçsede Windows 11'de bu oyunu tekrar satın almadan oynayabilicez. En azından öyle olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı