Windows 11'de parola sıfırlanmıyor

İnfinix

Hectopat
Windows 11 laptopun şifresini kırmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videonun sonundaki panele geldim ama parolayı sıfırla tuşu aktif değil. Basamıyorum. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_20231122_161056.jpg
    IMG_20231122_161056.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 26

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu videonun sonundaki panele geldim ama parolayı sıfırla tuşu aktif değil. Basamıyorum. Ne yapmam lazım?
Dostum forumda "şifre kırma" konusu açmandaki mantık nedir? Ben de mağazadan ürün çalamıyorum. Yöntem sorayım mı?

Kardeşim bilgisayarın şifresini değiştirmiş ve unutmuş.
Eminim öyle olmuştur. Ama sonuç olarak illegal bir soru soruyorsunuz.

Eğer bilgisayarda kurtarılması gereken belgeler vs yoksa, format atmanı öneririm. Eğer içerisinde silinmemesi gereken belgeler varsa bu durumda bilgisayarın depolama birimini söküp farklı bir bilgisayara yedekledikten sonra format atabilirsiniz.

Eminim öyle olmuştur. Ama sonuç olarak illegal bir soru soruyorsunuz.

Eğer bilgisayarda kurtarılması gereken belgeler vs yoksa, format atmanı öneririm. Eğer içerisinde silinmemesi gereken belgeler varsa bu durumda bilgisayarın depolama birimini söküp farklı bir bilgisayara yedekledikten sonra format atabilirsiniz.

Hocam siz beni hırsız filan mı sandınız anlamadım.

Geri
Yukarı