Windows 11'de Sabit Disk %100 Çalışıyor

1-Windows'u yeni mi kurdun?
2- Her zaman mı böyle oluyor?

Ben kendim için söylüyorum. Format attıktan sonra disk kullanımı %100 oluyor. Arka planda bir şeyler indiriyor.

Hayır. 5-6 oldu kuralı. Güncelleme geldiğinde ara sıra oluyordu, güncelleme yaptıkdan sonra düzeldi sonra tekrarladı, bu iki gündür %100 kullanıyor. kalıcı oldu bazen yeniden başlatıyorum düzeliyor ama 5 dakika sonra tekrardan %100.

Ben kendim için söylüyorum. Format attıktan sonra disk kullanımı %100 oluyor. Arka planda bir şeyler indiri
5-6 oldu 2 gündür kalıcı olarak devam ediyor
Bu konuya bakın derim. Belki işinize yarar.
denedim olmadı
HD Tune ile test edin hocam. Büyük ihtimalle zamanı dolmuş :(
HD Tune ile test edin hocam. Büyük ihtimalle zamanı dolmuş :(.
18 ay oldu

5-6 oldu 2 gündür kalıcı olarak devam ediyor

denedim olmadı

18 ay oldu
Hocam kalitesi veya kullanış biçiminiz vs. kartın ömrünü kısaltır veya bitirir. HD Tune ile bir bakın. Belkide virüs bulaşmıştır. Değerlere bakınca anlayacağız. Olmadı virüs taraması yaparsınız.

Hocam kalitesi veya kullanış biçiminiz vs. kartın ömrünü kısaltır veya bitirir. HD Tune ile bir bakın. Belkide virüs bulaşmıştır. Değerlere bakınca anlayacağız. Olmadı virüs taraması yaparsınız.
tamamdır çok teşekkürler hd tune baktıkdan sonra bildireceğim.
test sonuçları böyle fazla anlamıyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    41,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Sağlığında bir problem gözükmüyor hocam. Windows güncellemesini yaparken oluyor demiştiniz. Otomatik güncellemeleri ve görev yöneticisini açıp hizmetler kısmındaki Windows search'ı kapatmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı