Windows 11'de Secure Boot sorunundan dolayı Valorant oynayamadığım için Linux'a geçilir mi?

Kamtasya

Decapat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5600

zotac rtx 3060 12gb oc edition

crucial 500gb m.2 ssd
Meslek
Öğrenci
Merhaba RTX 3060 ekran kartım var ve anakartım Gigabyte A520M k modeli, Secure Boot açtığımda sistem görüntü vermedi servisten geleli birkaç gün oluyor Windows 11 yüklü Pop!_OS'e geçmeli miyim Valorant açar mı?

Merhaba RTX 3060 ekran kartım var ve anakartım Gigabyte A520M k modeli, Secure Boot açtığımda sistem görüntü vermedi servisten geleli birkaç gün oluyor Windows 11 yüklü Pop!_OS'e geçmeli miyim Valorant açar mı?
Açmaz. VALORANT'ın resmî Linux desteği yok.
Windows 11'den 10'a inmeyi deneyebilirsiniz.

Hocam Linux'ta Valorant açamazsın.

Secure Boot kapatmayı denediniz mi?

Açmaz. Valorant'ın resmî Linux desteği yok.
Windows 11'den 10'a inmeyi deneyebilirsiniz.

Temiz kurulum yapmaya üşeniyorum, bütün dosyalarım şifreler programlar dahil Windows 10'a dönebilir miyim (not: Geri dön deaktif.)

Temiz kurulum yapmaya üşeniyorum, bütün dosyalarım şifreler programlar dahil Windows 10'a dönebilir miyim (not: Geri dön deaktif.)
Formatla inmeniz gerekir. Hepsini bir USB'ye veya HDD/SSD'ye yedekleyin.
Temiz kurulum çok kolay, ihtiyacınız olan tek şey 8 GB depolamalı bir USB.

Şu an Valorant'ın açılmamasının sebebi ne?

Geri
Yukarı