Windows 11'de sürücüler, yazılımlar ve oyunlar çalışır mı?

SeyidFalan

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar birkaç gündür Windows 11'e geçmek istiyorum ve aklıma takılan bir konu var.
  1. Windows 10'da sorunsuz çalışan yazılımlar, oyunlar ve sürücüler, Windows 11'de de sorunsuz çalışabilecekler mi?
  2. Steam ve Valorant'ta sorun yaşar mıyım? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla benimde çok geçesim var. Windows Insıder şimdilik 1.Nesil Ryzen desteklemiyor gözüküyor. İnsider W11 indirip kursam tam sürüme kadar güncelleme alıp tertemiz ilerleyebilecekmiyim, emin olamadım. Bekliyorum... Sorunuza gelirsek çalışıyor.

Bazı oyunlar çalışmıyor, mesela bende RDR2 çalışmadı. Geri döndüm Windows 10'a. Ayrıca Bluetooth cihazımda da sorun çıkardı Windows 11.

Son düzenleme:
1. Evet sorunsuz çalışırlar. Hatta Windows 10 da çalıştıramadığım driver Windows 11 de çalıştı.
2. Hayır yaşamassın. Ben kullanıyorum bir sıkıntı yok.

Dostlar birkaç gündür Windows 11'e geçmek istiyorum ve aklıma takılan bir konu var.
  1. Windows 10'da sorunsuz çalışan yazılımlar, oyunlar ve sürücüler, Windows 11'de de sorunsuz çalışabilecekler mi?
  2. Steam ve Valorant'ta sorun yaşar mıyım? :)
Sürücüler, programlar hala 11 için yapılmıyor. Bence bu aşamada W11 e geçmek hele ki bir oyuncu için tam bir keşmekeş olur. Ben şahsen tam çıkışından 6 ay sonra gibi geçmeyi düşünüyorum. Bence şimdilik zorlamamak lazım özellikle oyun için.

Ben ilk ISO çıktığından beri kullanıyorum hiç sorun çekmedim her şey açılıyor hatta daha hızlı çalışıyor eski sistem olmasına rağmen.

Sürücüler marka modele göre değişebilir çoğunluk da kendisi buluyor Wifi ya da Enternet sürücülerini yüklerse gerisini ya güncelleme ile ya da yardımcı programla sürücüleri kurabilirsin. Oyunlarda çoğunluk çalışıyor

Geri
Yukarı