Windows 11'de TaskbarX uygulaması sıkıntı çıkartır mı?

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Windows Insider ile Windows 11'e geçeceğim, geçerken Windows 10'da kullandığım uygulama TaskbarX Windows 11'de sıkıntı çıkartır mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu anlık bende sorunsuz çalışıyor fakat açık renkli duvar kağıdı kullanıldığında ince bir çizgi oluşuyor. Kapalı renklerde fazla rastlamadım. Tabi cihazdan cihaza değişiyor, arkadaşın dediği gibi bir cihazda olmayan sorun başka cihazda sorun olabilir. Denemen lazım.

resim_2021-06-30_014521.png

TaskbarX'i simgeleri ortaya almak için kullanmıyor musunuz? O Windows 11'in kendisinde var diye biliyorum. Transparan görev çubuğu özelliği de var olabilir. Windows 11 kullanmadığımdan dolayı bilmiyorum.

Şu anlık bende sorunsuz çalışıyor fakat açık renkli duvar kağıdı kullanıldığında ince bir çizgi oluşuyor. Kapalı renklerde fazla rastlamadım. Tabi cihazdan cihaza değişiyor, arkadaşın dediği gibi bir cihazda olmayan sorun başka cihazda sorun olabilir. Denemen lazım.

Eki Görüntüle 1090141
Oyunlarınızı gördüm performans kaybınız var mı? Çökmeler vb.

Oyunlarınızı gördüm performans kaybınız var mı? Çökmeler vb.

Şu ana kadar herhangi bir takılma veya oyundan atma sorunu yaşamadım. FPS değerlerimde bir azalma söz konusu olmadı. Gerçekten ben çok sorunlu anlar yaşayacağımı zannediyordum fakat nedense hiçbir kötü olay gelmedi başıma, enteresan bir durum 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı