Windows 11'de Valorant hata veriyor

İce Latte

Zeptopat
Daha fazla  
Windows 11'e geçtim ama Valorant'nun hatasını alıyorum zaten BIOS falan filan çözülüyor da ben BIOS'tan boot menüye giremiyorum. Zaten YouTube'dan çok video izledim bunun hakkında ama giremiyorum. Geri Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum sizce geçmeli miyim? Tek derdim Valorant şu an ama 1 hatayla da geçilmez gibime geliyor ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'e geçtim ama Valorant'nun hatasını alıyorum zaten BIOS falan filan çözülüyor da ben BIOS'tan boot menüye giremiyorum. Zaten YouTube'dan çok video izledim bunun hakkında ama giremiyorum. Geri Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum sizce geçmeli miyim? Tek derdim Valorant şu an ama 1 hatayla da geçilmez gibime geliyor ne yapayım?

Anakart modeliniz nedir?

Downgrade çok önerilen bir olay değil yani tercihen win10 geçişi yapma. Valorant konusunda da win11 lerde BIOS ayarı yapman gerekebiliyor. F10, F11, F12, DEL gibi tuşlar BIOS açabiliyor. Anakart modelini internete yazıp BIOS tuşunu öğrenebilirsin.

BIOS'tan TPM açman lazım Windows 11 ile gelen özelliği Valorant zorunlu tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı