Windows 11'de (VAN9001) hatası

hayatkisayegen

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant'a yeni başlayacaktım. Oyuna her girdiğimde (VAN9001) hatası veriyor araştırma yaptım ama sorunu çözemedim bilen birisi bilgilendirirse.

Çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-25 183145.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-25 183145.png
    142,3 KB · Görüntüleme: 21
Bu kadar uzatılacak ne var anlamadım. Win sürümünü soruyorsunuz falan zaten bu hata sadece Windows 11 de oluyor yapması gerek basit. Advanced --> CPU Configuration --> AMD fTPM switch = AMD CPU fTPM seç... Security --> Secure Boot = enabled (secure mode = standart).
(CSM'ya kapayacak ya açıcaktın unuttum onu)
Her bilgisayarın BİOS durumu farklı ben bu şekilde çözememiştim baya uğraştırmıştı araştırma yapmak önemli.

Her bilgisayarın BIOS durumu farklı ben bu şekilde çözememiştim bayağı uğraştırmıştı araştırma yapmak önemli.

Öyle aman aman fark yok hepsinde neredeyse aynı şekil çözüyorsun zaten. Araştırmalık bir durumda yok en fazla 30 dakika alır. BIOS'tan 2 ayar yapacağız şirket kurmuyoruz burada.

Anakartınız nedir? @hayatkisayegen

@serdarrrr4r Buna ek olarak Windows 11 böyle bir donanıma rağmen gerçekten hantal Windows 10 a göre. Secure boot ayarını açmak için gigabyte marka anakartınızda Qflash plus (USB Bios flashback) özelliği yoksa güzelim anakartı sevislik etmeye değmez. Ben bu sorun bende yaşanmadı derim ama başkası yaşar ne olacağını bilemeyiz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    21,1 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_326.png
    Screenshot_326.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 6
RTX3050 Ti kullanıyorum.

💀 Anakartınızı sordum, ekran kartınızı değil. Çok anlamıyorsunuz sanırım. Attığım fotoğraftaki gibi yapıp sistem bilgisine tıklayın ekran görüntüsü alıp bana atın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-25 202813.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-25 202813.png
    583,3 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı