Windows 11'de Wi-Fi yok

İlk W11 kurulumunda benimde başıma geldi ethernet ile bağlayıp güncellemeleri otomatik yaptırdım herşey düzeldi.

Cihazım güncel olmasına rağmen anladığım kadarı ile W11 de microsoft bir çok driver ı W10 gibi sistemin içine gömmek yerine güncelleme ile veriyor fakat wifi olmayınca kullanıcı ne yapacağını şaşırıyor.

Çare ethernet ile güncelleme yada başka pc den driver ı indirip usb ile atmak.

Onun dışında W11 kullanıyorum uzun süredir hiç bir sıkıntı yaşamadım.

en sonunda :I yapmak zorunda kaldım çünkü herkes aynı söylüyor
Çok doğru hocam 😃
Şöyle yazan birine yardım etmeye mi çalışıyorsunuz bir de :D
1660510350899.png

en sonunda :I yapmak zorunda kaldım çünkü herkes aynı söylüyor

Bari sıfırlamayı USB ile yapsaydın. Yerel sıfırlama hiç bir sorunu çözmez. Bir de burada yardım istemişsin. Adamlar sana 3 kere Driver kurdun mu diye sormuşlar. Cevap versen belki sıfırlamadan düzelecekti. Şimdi düzeldiği ne malum?

Pop-Cat-Emoji.gif
Olmuyor Hiçbiri :I

Sence Moden olmayan cihaza nasıl kurulur ???
Olmamasının sebebleri yanlış driver kurmuş olabilirsin sisteminde çakışan bir uygulama olabilir

telefonunu usb den bağlayıp internet paylaşımı yap pc ye internet verecekmi dene eğer internet gelmiyorsa driver kurmamışsın yada yanlış friver kurmuşsun demektir

Olmamasının sebebleri yanlış driver kurmuş olabilirsin sisteminde çakışan bir uygulama olabilir

telefonunu usb den bağlayıp internet paylaşımı yap pc ye internet verecekmi dene eğer internet gelmiyorsa driver kurmamışsın yada yanlış friver kurmuşsun demektir
Boşuna yorulmayın adam kimseyi dinlemeyip sıfırlamış bile. Herkes driverleri kontrol et demiş adam gidip format attı ya. Allah akıl ihsan eylesin diyeceğim de Allah buna akıl vermez. Bu gider onu da formatlar.

Küçüksün anladıkda bizde küçük olduğumuz zamanlar hiç böyle değildik hatta küçük olduğumuz belli olmasın diye hep büyük gibi davrandık ki işimizin oluruna baktık kendimizi güvende tutarak..

Yeni konular

Geri
Yukarı