Windows 11'de Wi-Fi yok

Boşuna yorulmayın adam kimseyi dinlemeyip sıfırlamış bile. Herkes driverleri kontrol et demiş adam gidip format attı ya. Allah akıl ihsan eylesin diyeceğim de Allah buna akıl vermez. Bu gider onu da formatlar.
Pardon ben afedesin *** mıyım??? nasıl drive kuram modern yok diyom

Modem yok derken neden bahsettiğiniz bile anlamadım? Türkçe anlatabilir misiniz rica etsem?

@489798 hocam şu konuya da bakıp bir arkadaşı aydınlatır mısınız? Driver kur diyoruz modem yok diyor ne dediğini çözemedik.

Sanal makinede modernle ilgili hiçbir şey yok. VMware Tools sadece kurulu o da zaten düzgün yüklenmemiş. Bu rezilliğe bak dosya yüklenemiyor o yüzden zaten.

1660560005630.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sa

Sanal Makinada modernle ilgili hiçbirşey yok VMware tools sadece kurulu o da zaten düzgün yüklenmemiş bu rezilliğe bak dosya yüklenemiyo o yüzden zaten
Eki Görüntüle 1486348
Allah'ım şunu baştan söylesenize. VMware içinde bilgisayarınızdaki internet ile sanal bilgisayar arasındaki interneti bağlamadınız mı? Normalde ethernet olarak kendisi tanımlanıyordu. VMware araçlarını kullanın.

Allah'ım şunu baştan söylesenize. VMware içinde bilgisayarınızdaki internet ile sanal bilgisayar arasındaki interneti bağlamadınız mı? Normalde ethernet olarak kendisi tanımlanıyordu. VMware araçlarını kullanın.
:I pardon ben kuramıyom diyorum ya sadece boş yer kaplıyor Çalışmıyor hiçbir şekilde

Yeni konular

Geri
Yukarı