Windows 11'de yaşadığım sorunlar!

Bende de BF1'de bir zaman sonra sürekli anlık sert bir drop yaşatıyordu. Windows 10'a geçtim, şu an hiçbir sorun yok :)
Windows 11'e biraz daha zaman vermek gerekiyor.
Ses sorununu çözdüm :) Sürücü imzasını devre dışı bırakarak Dolby Atmos driveri ile güncelledim artık ses eskisi gibi sıkıntısız çalışıyor.
Eki Görüntüle 1185897
Nasıl yaptığınızı tam olarak açıklar mısınız?

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Ben de pazartesi yeni laptop almıştım W11 kurdum şu anlik gözüme takilan sorunlar 1 ISO dosyasina çift tiklayip acmak istedigimde farede loading işareti cikiyor, kalıyor. Öyle çözüm bulamadim. Simdilik Daemon Tools kullanıyorum 2. sorun aygit yoneticisinde bütün driverleri kurmama rağmen USB driveri kurulmamis gözüküyor Intel driver asitani indirip denememe rağmen gitmedi. Ünlem işareti ama USB'ler çalışıyor. Bu iki konuda yardimi olacak arkadaş olursa sevinirim.

• En tuhaf ve en nefret ettiğim, beni en çok Windows 10'a geri geçirtme isteği uyandıran problem ise mouse ile bazı bölgelere bastığınızda o bölge hiç çalışmıyor. Görev çubuğunun üst tarafı çalışmıyor, hatta bu konuyu yazarken bile "Konu Oluştur" butonuna basamadım ve bilgisayara reset atmak zorunda kaldım (iyi ki otomatik kayıt işlevi varmış :)). Veyahut PUBG'de takım değiştirme modunu onaylamak için basmam gereken buton çalışmıyor. Çünkü ekranın o bölgesine hiçbir şey işlemiyor. Zaten o bölge donduktan 10-20 dakika sonra mouse tamamen bütün bölgelerde basamaz hale geliyor ama klavye sorunsuz bir şekilde çalışıyor. CTRL + ALT + DELETE yaptığımda ise çıkan menülerden istediğime basabiliyorum. Fakat Windows ekranına geri döndüğümde yine hiçbir işlem yapamıyorum. Görsel olarak çalışmayan yeri gösterdim, siyah çizginin tam üst bölgesi hiç çalışmıyor.

Bu problem bende de oluyor hocam bazen. Bunun için restart atmanıza gerek yok, görev yöneticisini açın ve "Ayrıntılar" sekmesinden explorer.exe'yi sonlandırın daha sonra "Dosya -> Yeni görev oluştur -> explorer.exe" yazıp tamam deyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı