Çözüldü Windows 11'den 10'a geri dönemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EfeBaris

Hectopat
Normalde bildiğiniz gibi Windows 11'de geri dönebiliniliyor fakat bende bu özellik artık mevcut değil diyor bunu nasıl çözerim?
Görsel:

1625244268560.png

Sorunun sebebini anladım sebebi ben Windows 10'un eski dosyalarını sildim geri yükleyemez miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde bildiğiniz gibi Windows 11'de geri dönebiliniliyor fakat bende bu özellik artık mevcut değil diyor bunu nasıl çözerim?
Görsel:

Eki Görüntüle 1093972

Sorunun sebebini anladım sebebi ben Windows 10'un eski dosyalarını sildim geri yükleyemez miyim?

Sidiyseniz yükleyemessiniz. Windows 10'u USB'ye yazdırıp format atabilirsiniz.

Görsel:

Eki Görüntüle 1093972

Windows 10 dosyalarını silmeniz talihsizlik olmuş.
Bir USB'ye Windows 10'un güncel iso dosyasını yazıp temiz kurulum yapmanız gerekiyor.
Silinmesini istemediğiniz dosyalarınızı başka bir USB'ye ya da buluta atabilirsiniz formattan önce.

Windows 10 dosyalarını silmeniz talihsizlik olmuş.
Bir USB'ye Windows 10'un güncel ISO dosyasını yazıp temiz kurulum yapmanız gerekiyor.
Silinmesini istemediğiniz dosyalarınızı başka bir USB'ye ya da buluta atabilirsiniz formattan önce.

Bende dönemiyorumda bunu yaparsam lisansım gider mi?

Geri
Yukarı