Çözüldü Windows 11'den KMS nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Windows 11 bilgisayarımı CMD aracılığı ile etkinleştirdim. KMS'yi baz alarak. Fakat şu an kaldırmak istiyorum. Bilgisayarımda hiçbir şekilde KMS yetkisi kalmayacak şekilde kaldırıp orijinal key yükleyeceğim. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Format atmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar öbür yöntemleri ne kadar uygularsanız uygulayın her türlü tekrardan etkinleşiyor. Ben çözümü şu şekilde buldum:
Windows Logo+R tuşlarına basıp Çalıştır'ı açın. Daha sonra REGEDIT yazıp Tamam'a tıklayın. Açılan ekranda sol kısımdaki menüden en üste çıkıp Bilgisayar'a tıklayın. Sonrasında CTRL+F yapıp çıkan ekrana Key Management yazın. Enterleyin. Biraz bekleyin. Daha sonra size bir ekran çıkacak oradakilerden KMS için yüklediğiniz ürün anahtarını, IP Adresini ve KMS ye dair isim gibi kayıtları silin. Bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülecektir.

Yalnız kms sistemini kaldırmak istiyorsan genelde insanlar "format at" der. Bence sen KMS'i sil sonra Windows'u etkinleştir.

KMS'i sil derken cmd de bu komutları kastediyorum:
slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cpky
slmgr.vbs /dlv

Bunları yap sonra ürün anahtarı yok denilecektir.

Arkadaşlar öbür yöntemleri ne kadar uygularsanız uygulayın her türlü tekrardan etkinleşiyor. Ben çözümü şu şekilde buldum:
Windows Logo+R tuşlarına basıp Çalıştır'ı açın. Daha sonra REGEDIT yazıp Tamam'a tıklayın. Açılan ekranda sol kısımdaki menüden en üste çıkıp Bilgisayar'a tıklayın. Sonrasında CTRL+F yapıp çıkan ekrana Key Management yazın. Enterleyin. Biraz bekleyin. Daha sonra size bir ekran çıkacak oradakilerden KMS için yüklediğiniz ürün anahtarını, IP Adresini ve KMS ye dair isim gibi kayıtları silin. Bilgisayarı yeniden başlatın. Sorun çözülecektir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı