Windows 11'den Pardus 21'e geçtim

Dedi Chromium kullanıcısı.
1630952598947.png

@SUBMITTER Hocam bu logoya Chromium deniyorsa ne hallere düştük görüyor musunuz :D?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her dağıtımda Hatalar olabilir ?
Ve şuanda öyle bir hata yok ?
En son kurduğumdan bu yana 3 ay olmamıştır bile. Mis gibi fedora veya arch dururken Pardus. Anlam veremiyorum. Yazık.
Şu mesaja iyi bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca hiçbir dağıtımda hata olmaz hepsi kusursuz olmalı diye bir kural yok. Bunu savunma olarak mı kullanacaksınız ?

@PenguenAdam her dağıtım zamanında hatalarla doluydu az sabretseniz?
Zamanında mı ?
1630952823072.png

@PenguenAdam her dağıtım zamanında hatalarla doluydu az sabretseniz?

Şu an da Arch tabanlı kullanıyorum herkes istediği dağıtımı kullanabilir ve size ne?
Biz hiç bir insan Pardus kullanamaz mı dedik ? Biz sadece kötü yanını belirttik. @SUBMITTER
savunmasız kaldı ve konuyu saptırmaya çalışıyor hocam görüyorsunuz dimi ?

Ben konuyu sapıtmaya mı çalışıyorum bende Pardus kullandım ve şu an hiç hatası yok mu dedim?
Demediniz fakat zamanında her dağıtım hatayla dolu dediniz. Pardus çıkalı 15 sene olmuş ve hala bir çok hataya sahip. İllaki şu zamanda bile hata alanlar vardır. Şimdiki Linux ve Windows'ta hata yok mu diyebilirsiniz evet var fakat bunların bir çoğu çözüldü ve fazlasıyla nadiren hata alıyor kullanıcılar.

Demediniz fakat zamanında her dağıtım hatayla dolu dediniz. Pardus çıkalı 15 sene olmuş ve hala birçok hataya sahip. İllaki şu zamanda bile hata alanlar vardır. Şimdiki Linux ve Windows'ta hata yok mu diyebilirsiniz evet var fakat bunların birçoğu çözüldü ve fazlasıyla nadiren hata alıyor kullanıcılar.

Pardus 21'i sürümünde hata ile karşılaşmadım ancak karşılaşmıycağım anlamına da gelmez iyi kötü bir dağıtım yapmışlar hataları sizinde dediğiniz gibi var ancak komple çöp demeniz saçmadır.

Geri
Yukarı