Windows 11'den Pardus 21'e geçtim

Eki Görüntüle 1160016
@SUBMITTER Hocam bu logoya Chromium deniyorsa ne hallere düştük görüyor musunuz :D?

Hocam açıklayın da bilelim bu logo Chromium değil de nedir? Teşekkürler.

@SUBMITTER Bir Windows Insider'i olarak bana Windows'u kullanamayıp Linux ile cebelleşenler demek ne alaka? Onun aslı Linux'u beceremeyip Windows'u kullanmak olmuyor mu? Bence bu konuları çok kafaya takmayın, gerçek hayatta biraz vakit geçirin.

@SUBMITTER Bir Windows Insider'i olarak bana Windows'u kullanamayıp Linux ile cebelleşenler demek ne alaka? Onun aslı Linux'u beceremeyip Windows'u kullanmak olmuyor mu? Bence bu konuları çok kafaya takmayın, gerçek hayatta biraz vakit geçirin.
Sosyalde bile Chrome yazıyor Chromium ile alakası ne ? Eğer bana gelipte yok içinde şu mimari Chromium'dan alıp kullanılmış yok bu olmuş diyecekseniz hiç dememenizi isterim.

Chrome ne tabanlı sayın çok zeki hocam?
Sen Android'e linux mu diyorsun veya herşeyi tabanı esas alarak mı adlandırıyorsun da Chrome'ye chromium diyesin?

Olay şu hem Windows beceremeyip hem linux hakkında bilmeden konuşmak sizin açıkladığımızdan daha kötü işte demek istediğim bu. Daha kötü bir durum 2'sinide beceremeyip boş konuşmak.
Kanki emeğe çöp denilmez. Eleştiriler yapımcıyı düzeltmeye yönlendirmelidir. İtmeye değil.
Ben öyle kolay kolay bir dağıtıma çöp demem. Ama Pardus ciddi ciddi çöp.

Son düzenleme:
Pardus'u deneme şansım olmuştu. Linux tabanlı olsa da gerçekten iyi iş çıkarmışız bence.
"Linux tabanlı olsa da" cümlesinden bir anlam çıkartamadım doğrusu, kapalı kaynak Windows'u yada macOS'u taban olarak alma şansları zaten yok. Birebir sıfırdan kendi işletim sistemleri olsaydı anlamında mı dediniz?

Geri
Yukarı