Windows 11'den Pardus 21'e geçtim

Evet uzun zaman sonra ilk defa ana sistem olarak Linux kurdum düşünceleriniz neler? Windows Insider idim uzun süre boyunca.
12.sınıfım ve bilişim teknolojileri bölümünde okuduğum için Linux tabanlı derslerim var ve Linux ödevleri veriliyor. Hem de Pardus'un yeni sürümünü denemek istedim.

Eki Görüntüle 1159999
Tebrikler, bu özgür dünyadan hiç ayrılmamanız dileğiyle :)
Pardus'u deneme şansım olmuştu. Linux tabanlı olsa da gerçekten iyi iş çıkarmışız bence.
Evet, Pardus koyulan Debian. Independent iken iyiydi sonra Debian tabanına geçti "FETÖ" falan derken karıştı Pardus işi. PiSi GNU/Linux daha iyi aslında.

Evet uzun zaman sonra ilk defa ana sistem olarak Linux kurdum düşünceleriniz neler? Windows Insider idim uzun süre boyunca.
12.sınıfım ve bilişim teknolojileri bölümünde okuduğum için Linux tabanlı derslerim var ve Linux ödevleri veriliyor. Hem de Pardus'un yeni sürümünü denemek istedim.

Eki Görüntüle 1159999

Pardus = saf Xfce sadece arka planı değiştirilmiş.

Yani kötü ve uğraşılmamış bir dağıtım. Keşke Ubuntu ya da Linux Mint deneseydiniz.

Şuandan itibaren Debian geliştiricileri işi bıraktı. Artık Debianı Pardus geliştiricileri geliştirecek. O kadar beceriklilerki esas aldıkları bile yoldan döndüler. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı