Windows 11'den Windows 10' 1709 sürümüne geçilmeli mi?

Windows 11 sağlam bir güncelleme almadan fazla akıl kârı değil. Şahsım adına Windows 10'dan devam.
Hocam windows 10 daha akıcıydı 1709 sürümüne geçmek istiyorum.
8 GB RAM ile Windows 11 geçmenizi önermem şu an en iyisi bence Windows 10 biraz bekleyip sonra Windows 11 geçmek en mantıklısı
1709 sürümüne geçeyim mi sence? 4 yıl önce çıkan bir sürüm.

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum tek bir sorun yaşamadım Windows 11 ile hocam. Performans düşüşü de yaşamadım şahsen. Siz neden geçmek istiyorsunuz? O sürüm çok eski bir sürüm bence geçecekseniz bile en son sürüm Windows 10'a geçin.

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum tek bir sorun yaşamadım Windows 11 ile hocam. Performans düşüşü de yaşamadım şahsen. Siz neden geçmek istiyorsunuz? O sürüm çok eski bir sürüm bence geçecekseniz bile en son sürüm Windows 10'a geçin.
Eski sürüm olduğu için fazla yük bindirmeyeceğini düşünüyorum onun için geçmek istiyorum.

Eski sürüm olduğu için fazla yük bindirmeyeceğini düşünüyorum onun için geçmek istiyorum.

O konuda haklısınız hocam çoğu kişi eski sürüm Windows 10 sürümlerinin daha hafif olduğunu belirtiyor. Ek olarak hafifletilmiş Windows 10 sürümleri bulunuyor sosyalde. Onlara da bakabilirsiniz.

1709 sürümüne geçeyim mi sence? 4 yıl önce çıkan bir sürüm.

Şu anki sistem ile Windows 10 en yeni sürümüne geçsen bir kasma olmaz ve yeni sürüm her türlü eskisine göre daha güvenli olur

Bende GTX 1050 16 GB RAM ve i5 9 nesil var eskiden 8 GB RAM vardı yine bir sorun yoktu ama

Eski sürüm olması daha az yük bindireceği anlamına gelmiyor. Eski sürüm demek daha fazla güvenlik açığı demektir. Zararlı yazılımlara virüslere resmen davetiye. Windows 10'da kalmak istiyorsanız en son sürümü yüklemenizi öneririm. En son sürüm en güvenli ve stabil olanıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı